Настій кмину та фенхелю для посилення лактації

17233
Чай з кмину та фенхелю

Лактація — природний фізіологічний процес із трьох фаз: секреції грудного молока, його накопичення в молочних залозах та протоках і виведення.

Материнське молоко необхідне для немовляти з перших днів життя: для нього воно відіграє роль і їжі, і питва. Завдяки цьому натуральному продукту, поживному й вітамінному, зміцнюється імунітет дитини, набирається вага. Проте інколи малюк не отримує достатньої його кількості через зниження лактації. Які причини цього?

Це може бути лактаційна криза — період, коли молочні залози «налаштовуються» на активнішу роботу, аби синтезувати більший об’єм молока. Пов’язано це з тим, що дитина дуже швидко росте й потребує більше їжі.

Дефіцит молока для годування можуть зумовити й інші фактори: лактаційна функція жінки іноді дає збій через стрес, нестачу сну тощо. І ось у таких ситуаціях годуючій мамі не обійтися без додаткових зусиль, аби нормалізувати вироблення молока. Серед заходів для стимулювання лактації — вживання фітопрепаратів.

Найчастіше як лактогенні засоби жінкам рекомендують кмин і фенхель. У складі ефірних олій, що містяться в цих рослинах, є специфічні речовини, що активізують роботу молочних залоз.

Чай для лактації. Чай з кмину та фенхелю для посилення лактації

Інгредієнти

Спосіб приготування

  • Візьміть суміш інгредієнтів і розітріть її у фарфоровій ступці.
  • Помістіть подрібнену суміш у ємність і додайте 500 мл окропу.
  • Настоюйте протягом 15 хвилин.
  • Такої кількості приготовленого засобу вистачає на один день прийому: настій вживають 3–4 рази на добу.

ЕФЕКТ

  • Посилення вироблення молока.
  • Зняття спазмів протоків молочних залоз.
  • Усунення кольок у малюків.

Лікарські трави, потрібні для приготування
Ставтесь відповідально до власного здоров’я!

Дата публікації:

Оновлено: 12.04.2021

Поточний рейтинг: 3.92 з 5.    Кількість голосів: 389

Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.