Ліктрави переходять на крафтові фільтр-пакети

Сьогодні світ все ближче наближається до того моменту, коли екологічність стає не просто модним трендом, а способом життя. З року в рік в рамках екологічно чистого підходу до виробництва фіточаїв та трав’яних зборів ми стаємо ще досконалішими, впроваджуючи новітні технології, спрямовані на захист довкілля. Тож не дивно, що компанією «Ліктрави» було прийняте рішення замінити звичайні фільтр-пакети на крафтові. 

Фільтр-пакетики для чаю проходять дуже жорсткий контроль світових стандартів якості. Вони мають відповідати усім вимогам та нормам по виробництву харчових продуктів, напоїв та лікарських препаратів.

Але виявляється, для виготовлення пакетиків для чаю використовується далеко не екологічний спосіб – відбілювання, наприклад, хлором або киснем. І робиться це всього лиш задля краси самого пакетику: білий фільтр-пакетик багато хто вважає симпатичнішим. Цей процес абсолютно ніяк не впливає на смакові властивості чаїв, але процес відбілювання не є екологічно нейтральним.

Якщо ж пакетики для чаю не відбілювати, то вони будуть звичайного крафтового кольору – кольору дерева. Всі інші властивості фільтр-пакетів залишаються незмінними: вони не втрачають міцності, гарно пропускають воду і не дають дрібним часточкам трав проникнути за межі пакетику, при цьому активні речовини з легкістю проходять крізь них.

Із всього вище сказаного легко зробити висновок, що екологічність – це важливо, і в той же час – не так вже й складно її дотримуватися. Лише варто зробити вибір на користь захисту довкілля, при цьому корисні лікарські смаки, які створюємо ми, компанія «Ліктрави», не постраждають.

Більше нові публікаціі