Німецький MB-HOLDING допомагає МОЗ України у модернізації медичної інфраструктури та збільшить свої інвестиції

27 жовтня 2023 року “MB-Holding”, провідний світовий лідер в галузі переробки рослинної сировини, разом із українським дочірнім підприємством ПрАТ “Ліктрави” оголосили про підписання стратегічного Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю з Міністерством охорони здоровʼя України

Метою цієї угоди є розширення програми підтримки України з боку “MB-Holding”, зокрема створення належних умов для реабілітації пацієнтів Державного некомерційного підприємства «Національний інститут раку», а також забезпечення сприятливого середовища для додаткових інвестицій “MB-Holding” в економіку України та розширення її експортних можливостей.

У межах благодійного напрямку співпраці з МОЗ України, "Ліктрави" та MB-Holding реалізовуватимуть проєкт підтримки Національного інституту раку на суму близько півмільйона євро, який має на меті реконструкцію спеціалізованого реабілітаційного відділення інституту.

Крім того, “MB-Holding” відгукнувся на заклик Міністерства про розширення інвестицій в економіку України та планує створення нової лінії з виробництва фітопрепаратів на базі ПрАТ “Ліктрави” у найближчому майбутньому. Ці фітопрепарати не лише задовольнятимуть попит на внутрішньому ринку України, але й експортуватимуться до країн ЄС.

“Рішення з розширення присутності та допомоги Україні є надзвичайно важливим кроком для нашого Холдингу. Цим ми хочемо показати нашу беззаперечну підтримку та віру в українську економіку та допомогти людям, які найбільше постраждали від війни.” - Альберт Ферстль, СЕО MB-Holding.

Рішення про розширення програми підтримки України було прийнято за результатами візиту СЕО “MB-Holding” Альберта Ферстля в Україну та  зустрічі з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком

"MB-Holding" і ПрАТ "Ліктрави" продовжують активно функціонувати в Україні, надаючи постійну підтримку державі та народу в їхніх зусиллях перемогти російську агресію.

Ще більше нових публікацій