​Зустрічайте новий бренд у портфелі компанії «Ліктрави» - Вердіогаст

Зустрічайте новий бренд у портфелі компанії «Ліктрави» - Вердіогаст

Компанія «Ліктрави» має гарну новину для тих, хто любить смачно поїсти. Адже при переїданні важливо швидко повернути стан організму з режиму «стресу» в режим «нормальної» роботи. Капсули ВердіоГаст — новий підхід в боротьбі з симптомами важкості у шлунку при переїданні.

На відміну від ферментних препаратів, у склад капсул Вердіогаст входять рослинні екстракти. Дія рослинних екстрактів спрямована одразу на 3 органи, які приймають участь у травленні: екстракт розмарину допомагає шлунку, куркума та артишок підтримують печінку, а екстракт плодів актинідії зменшує навантаження на підшлункову залозу.

Чому саме ці органи? Бо саме ці органи грають важливу роль у травленні і, на жаль, саме вони найбільше страждають, коли ви відчуваєте важкість після їди.

Комплексно діючи на три органи, ВердіоГаст підтримує травлення, усуває відчуття важкості та повертає радість від кожного прийому їжі.

А якщо ви звикли до чашечки гарячого напою після їди, замініть його корисним для травлення фіточаєм ВердіоГаст.

Завдяки двом формам випуску, капсули та фіточай, Вердіогаст може супроводжувати вас не лише під час святкового застілля, але й щодня, під час звичайного прийому їжі.

Компанія «Ліктрави» бажає Вам смачного!

Ще більше нових публікацій