Німецький "МБ-Холдинг" розширює програму підтримки України в Києві та на Житомирщині

Київ - Житомир - Фестенбергсгройт - 15 травня 2023 року визнаний світовий лідер в галузі переробки рослинної сировини “MБ-холдинг” разом із українським дочірнім підприємством ПрАТ “Ліктрави” оголосили про розширення програми з підтримки України в Києві та Житомирській області. Рішення про розширення було прийнято по результатах візиту СЕО “ MБ-холдинг” Альберта Ферстля в Україну, де він обговорював проєкти підтримки на зустрічах з Міністром охорони здоров’я України, Заступником Міністра аграрної політики, а також місцевою владою Житомирщини.

Головним проєктом цієї програми стане підтримка Національного Інституту Раку на суму близько півмільйона євро та створення там реабілітаційного відділення, обговорені на зустрічі з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком. Сучасне реабілітаційне відділення в НІР дозволить лікарям надавати високоякісну допомогу пацієнтам інституту.

“Ми раді відгукнутися на терміновий запит Національного Інститут Раку про підтримку. Ми чітко розуміємо важливість профілактики та реабілітації оскільки вони є ключовими напрямками фітотерапії та хочемо вшанувати пам’ять про Мартіна Веделя, який близько 40 років очолював компанію у ролі Керуючого Партнера та помер від раку в 2016 році. Саме тому цей проєкт настільки важливий для нас”, - сказав пан Ферстл.

З Міністерством аграрної політики та продовольства буде впроваджено спільний проєкт підтримки малих фермерів, які займаютьсялікарськими травами. MБ-холдинг має успішний досвід реалізації подібних проєктів в інших країнах. Домовленості про співпрацю було досягнуто на зустрічі із заступникомМіністра Маркіяном Дмитрасевичем.

З місцевою владою Житомирщини, де розташоване дочірнє підприємство холдингу ПрАТ “Ліктрави” компанія планує впроваджувати спільні проєкти розвитку освітньої та аграрної сфер регіону.

Підсумовуючи свій візит, Альберт Ферстл наголосив: “Захоплююся тим як українці незважаючи на жодні обставини продовжують працювати та змінювати свою країну на краще. З нетерпінням очікую результатів нашої плідної співпраці з місцевою владою Житомирщини та Міністерствами охорони здоров’я та аграрної політики”.

“MБ-холдинг" та ПрАТ “Ліктрави” продовжують працювати в Україні та безупинно підтримувати державу та народ на шляху до перемоги над російською агресією.

NB. Нагадаємо, що «Ліктрави» увійшли до складу «MБ-холдинг» - визнаного світового лідера в галузі переробки рослинної сировини - у грудні 2011 року. З того моменту наша компанія продовжує впроваджувати новаторські технології німецького холдингу, та з року в рік доводить свою цінність у регіоні, будучи лідером українського ринку фітопрепаратів.

Більше нові публікаціі