Шановні постачальники рослинної сировини!

Будь ласка, ознайомтеся з представленою нижче інформацією про важливі правила та умови співпраці з нами.

Система SMS-сповіщень щодо постачання сировини

З метою оптимізації нашої спільної роботи ми з 01.08.2017 вводимо систему обміну SMS-повідомленнями відносно постачань сировини на адресу нашого підприємства. Ви отримуватимете SMS-повідомлення з актуальною потребою сировини, з вказанням об'єму в кілограмах, ціни в гривнях за 1 кілограм і датою та місяцем очікуваного постачання. У разі можливості виконати постачання сировини за умовами, вказаними в SMS, ви повинні відправити підтверджувальне SMS на номер 8668 із вказанням по порядку: найменування сировини, об'єму, ціни, терміну постачання. На початку тексту повідомлення необхідно вказати слово «Liktravy». Після отримання вашого SMS система відправить вам повідомлення про підтвердження вашої заявки. Протягом двох робочих днів з вами зв'яжеться відповідальний представник нашого підприємства для уточнення деталей постачання і укладення договору купівлі сировини.

Приклад смс, яке повідомляє про потребу в сировині (ви отримуватимете такі смс від Liktravy):
«Звіробій 500 30,0 10.08»

Приклад SMS, яке повідомляє про вашу можливість виконати постачання сировини (просимо вас відповідати у такому форматі на номер 8668):
«Liktravy Звіробій 400 30,0 15.08»

Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів національних GSM операторів.
Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.
Тільки для повнолітніх.
Технічна підтримка: +380(067) 3247116 з пн.-пт. з 8-00 до 17-00
Організатор: ПрАТ «Ліктрави», 10001, м. Житомир, шосе Київське 21

Протоколи збирання та культивування лікарської рослинної сировини

Просимо вас ознайомитися з Протоколами збирання та культивування лікарської рослинної сировини. Кожна партія сировини повинна супроводжуватися відповідним Протоколом. Ці Протоколи розроблені та оформлені відповідно до вимог Настанови СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2012 «Лікарські засоби. Належна практика культивування та збирання вихідної сировини рослинного походження», згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2013 року №118. Протоколи відображають всі процеси і процедури, які стосуються партії лікарської рослинної сировини (ЛРС), яка постачається. Протоколи оформлюються на партію ЛРС з одного місця походження (місця збору) та однакового періоду збору. Постачальник ЛРС, у тому числі задіяний у процесі заготівлі та первинної обробки персонал, повинен бути ознайомлений із вимогами Настанови СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2012 щодо правил (вимог та рекомендацій) належної практики культивування та збирання вихідної сировини рослинного походження (лікарських рослин / рослинної сировини).
З повагою і надією на взаємовигідну співпрацю
ПрАТ «Ліктрави»
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.