Шановні постачальники рослинної сировини!

Будь ласка, ознайомтеся з представленою нижче інформацією про важливі правила та умови співпраці з нами.

Компанія «Ліктрави» оголошує реєстрацію на тренінг із заготівлі та вирощування лікарських рослин.

Разом з досвідченими спеціалістами ви розширите знання про особливості заготівельного процесу, сушки та зберігання сировини, а також вдосконалите навички вирощування лікарських рослин та догляду за ними.

Також тренінг буде корисним для тих, хто лише планує організувати власний бізнес із вирощування та заготівлі лікарських рослин.

Дата проведення: 23 березня 2018 року.

Час: з 10:00 до 17:00.

Місце проведення: м. Житомир, вул. Київське шосе, 21.

Програма тренінгу:

  • обговорення питань щодо заготівлі дикорослих та вирощування культивованих лікарських рослин;
  • оволодіння навичками визначення якості рослинної сировини;
  • екскурсія виробництвом ПрАТ «Ліктрави».

Під час тренінгу передбачені перерви на чай та обід.

Зверніть увагу!

Проїзд та проживання учасників тренінгу організатори не оплачують.

Вхід на територію ПрАТ «Ліктрави» здійснюється за пропусками. Учасник повинен мати документ, що підтверджує його особу відповідно до даних, вказаних під час реєстрації.

Щоб зареєструватися на тренінг, заповніть, будь ласка, форму справа. Ми підтвердимо вашу участь, відправивши лист на email
та/або SMS-повідомлення.

Анкета для реєстрації

Дякуємо!
Ви успішно зареєстровані.
Чекаємо вас на нашому заході.

Поля, позначені зірочкою, обов’язкові для заповнення.

Система SMS-сповіщень щодо постачання сировини

З метою оптимізації нашої спільної роботи ми з 01.08.2017 вводимо систему обміну SMS-повідомленнями відносно постачань сировини на адресу нашого підприємства. Ви отримуватимете SMS-повідомлення з актуальною потребою сировини, з вказанням об'єму в кілограмах, ціни в гривнях за 1 кілограм і датою та місяцем очікуваного постачання. У разі можливості виконати постачання сировини за умовами, вказаними в SMS, ви повинні відправити підтверджувальне SMS на номер 8668 із вказанням по порядку: найменування сировини, об'єму, ціни, терміну постачання. На початку тексту повідомлення необхідно вказати слово «Liktravy». Після отримання вашого SMS система відправить вам повідомлення про підтвердження вашої заявки. Протягом двох робочих днів з вами зв'яжеться відповідальний представник нашого підприємства для уточнення деталей постачання і укладення договору купівлі сировини.

Приклад смс, яке повідомляє про потребу в сировині (ви отримуватимете такі смс від Liktravy):
«Звіробій 500 30,0 10.08»

Приклад SMS, яке повідомляє про вашу можливість виконати постачання сировини (просимо вас відповідати у такому форматі на номер 8668):
«Liktravy Звіробій 400 30,0 15.08»

Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів національних GSM операторів.
Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.
Тільки для повнолітніх.
Технічна підтримка: roman.danylko@liktravy.com.ua з пн.-пт. з 8-00 до 17-00
Організатор: ПрАТ «Ліктрави», 10001, м. Житомир, шосе Київське 21

Протоколи збирання та культивування лікарської рослинної сировини

Просимо вас ознайомитися з Протоколами збирання та культивування лікарської рослинної сировини. Кожна партія сировини повинна супроводжуватися відповідним Протоколом. Ці Протоколи розроблені та оформлені відповідно до вимог Настанови СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2012 «Лікарські засоби. Належна практика культивування та збирання вихідної сировини рослинного походження», згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2013 року №118. Протоколи відображають всі процеси і процедури, які стосуються партії лікарської рослинної сировини (ЛРС), яка постачається. Протоколи оформлюються на партію ЛРС з одного місця походження (місця збору) та однакового періоду збору. Постачальник ЛРС, у тому числі задіяний у процесі заготівлі та первинної обробки персонал, повинен бути ознайомлений із вимогами Настанови СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2012 щодо правил (вимог та рекомендацій) належної практики культивування та збирання вихідної сировини рослинного походження (лікарських рослин / рослинної сировини).
З повагою і надією на взаємовигідну співпрацю
ПрАТ «Ліктрави»
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.