Чай з мелісою: смачний засіб від нервів та нудоти

39769
Рекомендовано при:

Нервове збудження, невроз , Нудота .

заспокійливий чай з меліси

Чай з мелісою сьогодні навряд чи здасться екзотикою. Цей звичний напій готують дорослим і дітям просто так. Особливо він користується популярністю влітку: холодний чай з меліси добре втамовує спрагу.

Лимонна м'ята, як часто називають траву меліси, ефективна при стресах, неврозах. Пийте її, якщо не в змозі заснути або роздратовані через дрібниці. Вживати цілющий напій показано і діткам, нервова система яких теж вимагає підтримки. Навіть виношування дитини не привід, щоб відмовитися від корисного чаювання. Навпаки, меліса допоможе впоратися з проявами токсикозу. Її особливий аромат бореться з нудотою, тому рецепт чаю з мелісою варто знати не тільки вагітним, але і мамам діток, яких миттєво вкачує в авто.

заспокійливий чай з меліси

Інгредієнти

Спосіб приготування

  • Всипати листя.
  • Залити окропом.
  • Заварити протягом 10 хвилин.

Вживати як чай теплим або холодним. Для смаку додайте мед, сік лимона, лайма. Від такого напою потрібно відмовитися тільки людям з артеріальною гіпотензією.

Ефект

  • М'яка седативна дія.
  • Легкий гіпотензивний ефект.
  • Усунення нудоти.
Лікарські трави, потрібні для приготування
Ставтесь відповідально до власного здоров’я!

Дата публікації:

Оновлено: 12.04.2021

Поточний рейтинг: 4.08 з 5.    Кількість голосів: 1397

Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.