ПРАТ «ЛІКТРАВИ»

Тиск під контролем

25714

Зміст

За статистикою ВООЗ, кожний третій житель планети має підвищений кров’яний тиск, який, як відомо, може стати причиною інсульту чи інфаркту. Але панікувати не варто: сьогодні гіпертонія не вирок!

Спостереження у лікаря, прийом сучасних препаратів, корекція способу життя дозволяють суттєво знизити ризик можливих ускладнень. Однак бувають ситуації, що потребують особливого підходу. Стрибки тиску через погоду або стрес, супутні захворювання змушують нас знову і знову хапатися за таблетки. Але все це додаткове навантаження на організм. Чи є рішення?

«Боюся збільшувати дозу»

Перепади погоди, переживання, стреси — несприятливі фактори для гіпертоніків. І навіть якщо ви регулярно вживаєте таблетки від тиску, збої у роботі серця в такі моменти все одно можливі. Тиск то різко піднімається, то навпаки, падає, але ви не хочете збільшувати дозу препарату. Як бути?

У такому випадку чудовим рішенням може стати збір трав «Гіпертофітол».

«Гіпертофітол» містить лише натуральні рослинні компоненти, які завдяки біологічно активним речовинам діють одразу на весь організм: сприяють зниженню артеріального тиску та заспокоюють нервову систему.

Астрагал, календула, чебрець і м’ята, що входять до його складу, надають судинорозширювальну та діуретичну дію і при цьому, на відміну від сечогінних препаратів, розширюючи судини, нормалізують артеріальний тиск, а також поліпшують клітинне живлення життєво важливих органів. Заспокійливий ефект досягається за рахунок ефірних олій меліси, хмелю, чебрецю й астрагалу. І все це завдяки виключно натуральному складу!

«Не хочу навантажувати організм черговою хімією»

Підвищений рівень холестерину — частий супутник гіпертонії. І крім таблеток від тиску, лікар може призначити вам постійний прийом препарату від холестерину. А це додаткове навантаження на печінку, і ви резонно хочете його уникнути. Щоб уберегти організм від зайвої порції хімії, варто спробувати натуральний засіб.

Таким засобом може стати рослинний збір «Гіпертофітол плюс». Збір у вигляді чаю містить листя і квітки глоду, траву конюшини лугової, квітки липи, корінь лопуха, листя берези, траву астрагалу і листя м’яти перцевої.

Завдяки такому багатому та збалансованому складу лікарських трав «Гіпертофітол плюс» сприяє покращенню стану нервової і серцево-судинної системи, нормалізації тиску, знижує рівень холестерину, запобігаючи розвитку атеросклерозу, та надає заспокійливу дію. І при цьому жодних додаткових навантажень на організм!

Додайте збори «Гіпертофітол» та «Гіпертофітол плюс» до свого щоденного раціону: цей ароматний напій із приємним натуральним смаком стане вашим надійним помічником у боротьбі з гіпертонією та атеросклерозом.

Автор статті

Роман Лисюк

Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького

Дізнатися більше

Дата публікації:

Оновлено: 12.04.2021

Поточний рейтинг: 4.19 з 5.    Кількість голосів: 649

Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.