Отправить

Вопросы, на которые уже есть ответ

13.02.21, Настя

Здравствуйте, скажите пожалуйста можно ли пол палу пить вместе с травой боровая матка?

Эксперт
Роман Лысюк
Должность
Ассистент кафедры фармакогнозии и ботаники Львовского национального медицинского университета им. Данила Галицкого
Узнать больше

Добридень!

Траву пол-пали виробництва ПрАТ «Ліктрави» призначають у складі комплексної терапії запальних захворювань нирок та сечовивідних шляхів (хронічний пієлонефрит, цистит, уретрит), сечокислого діатезу (початкові стадії сечокам’яної хвороби), а також як сечогінний засіб при діабетичній нефропатії, артеріальній гіпертензії та набряках різного походження. Трава пол-пали використовується також для виведення солей, шлаків з організму, при лікуванні запалень суглобів, порушеннях обміну речовин тощо.

Препарати пол-пали (ерви шерстистої) мають діуретичний та салуретичний ефект, який супроводжується збільшенням виділення іонів натрію, деякою мірою й іонів калію, зниженням вмісту сечовини; звільняють організм від сечової кислоти, сечовини, хлоридів і радіонуклідів, не спричиняючи зневоднення та дефіциту калію.

Протипоказами, згідно інструкції для медичного застосування лікарського засобу трави пол-пали, є гіперчутливість до препарату; остеопороз; захворювання, що супроводжуються підвищеним виділенням Са2+ (у т.ч. рахіт, гіпопаратиреоз, ниркова остеодистрофія); наявність каменів, що перевищують діаметр сечоводу.

МАТКА БОРОВА виробництва ПрАТ «Ліктрави» рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин, що сприяють нормалізації функціонального стану сечостатевої та репродуктивної систем. Трава матки борової запобігає розвитку гінекологічних захворювань завдяки протизапальній, кровоспинній, репаративній і гонадотропній дії.

Застосовується борова матка (ортилія однобока) при безплідді та різноманітних гінекологічних захворюваннях, особливо запального характеру (міома, ерозії, полікістоз яєчників, фіброма, ендометрит, аднексит, кольпіт, ендоцервіцит, сальпінгоофорит, пухлинні й спайкові процеси, поліпи, гіпоплазія та інфантилізм матки); дисфункціональні маткові кровотечі, порушення менструального циклу і прохідності маткових труб), а також мастопатіях і хворобах сечостатевої системи (цистит, пієлонефрит).Борова матка збільшує функціональну активність матки, сприяє поліпшенню репродуктивної здатності жіночого організму. Рослина нормалізує рецепцію ендометрію до естрогену та прогестерону у пацієнток з хронічним ендометритом.

Іншими важливими видами біологічної активності трави матки борової є: знеболююча, антимікробна, спазмолітична, ранозагоювальна, мембраностабілізуюча, антиоксидантна, протипухлинна, імуномоделююча, а також діуретична, противиразкова, в'яжуча, жарознижувальна та седативна.

Застереженнями при застосуванні борової матки є: підвищена (індивідуальна) чутливість, гастрит у стадії загострення, непрохідність маткових труб, знижена функція згортання крові, вагітність, лактація, період менструації, а також прийому гормональних препаратів та оральних контрацептивів.

На даний момент немає жодних достовірних даних щодо потенційних взаємодій пол-пали і борової матки з будь-якими іншими лікарськими засобами чи субстанціями.

Отож, за відсутності вищезазначених протипоказів і застережень до застосування пол-пали та борової матки, їхнє паралельне вживання є можливим.

Категория: Пол-пала, Матка боровая
Свернуть

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья

Реклама лекарственного средства. Перед применением ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в местах, недоступных для детей.