Отправить

Вопросы, на которые уже есть ответ

13.02.21, Виктороия

Месячные идут 12 дней как правильно их оставить с помощью пастушьей сумкой?

Эксперт
Роман Лысюк
Должность
Ассистент кафедры фармакогнозии и ботаники Львовского национального медицинского университета им. Данила Галицкого
Узнать больше

Дисфункціональні (ще відомі як аномальні) маткові кровотечі виникають внаслідок порушення циклічного виділення гормонів, що регулюють менструальний цикл, при відсутності виражених анатомічних змін в статевому апараті. Вони виникають у зв’язку з різноманітними причинами - нервовими перевантаженнями, психічними травмами, екстрагенітальними захворюваннями, особливо інфекційними, порушеннями обміну речовин, захворюваннями залоз внутрішньої секреції, нераціональним харчуванням, інтоксикацією, гіповітамінозом С та К, при порушеннях коагуляційних властивостей крові або в наслідок перенесених хвороб жіночих статевих органів.

Проблема найбільш поширена на початку та в кінці репродуктивного віку: у 50% випадків наявні у жінок після 45 років, у яких клімакс вже настав або вони знаходяться в передклімактеричному стані.

Ватро зазначити, що для оцінки актуального стану організму та встановлення точного діагнозу, Вам слід звернутись до лікаря-гінеколога.

ТРАВА ГРИЦИКІВ посилює скорочувальну діяльність гладкої мускулатури матки, виявляє виражену кровоспинну дію, знижує артеріальний тиск (гіпотензивна дія), звужує периферійні судини. Основними показами до застосування трави грициків є атонія матки та маткова кровотеча (у комплексній терапії, за узгодженням з лікарем).

Грицики, насамперед, відомі як засіб для жіночого здоров'я, який допомагає при рясних місячних. З їхньою допомогою можна зменшити кількість виділеної крові до нормальної, стабілізувати менструальний цикл і зняти спазм, біль. Крім того, при нестабільних місячних ця лікарська рослина здатна врегулювати гормональний баланс. Ще одна корисна властивість – компенсація заліза, яке втрачається разом із кров'ю в період місячних. При мізерних місячних приймати препарати грициків не рекомендують. Протипоказання до застосування трави грициків: підвищене згортання крові, тромбоемболія (в анамнезі). Після відновлення нормального функціонування матки прийом припиняється.

Спосіб приготування настою з трави грициків, у відповідності до інструкції з медичного застосування: 2 столові ложки трави помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хв. Охолодити при кімнатній температурі 45 хв, процідити, залишок віджати до процідженого настою. Об’єм настою довести кип’яченою водою до 200 мл. Приймати у теплому вигляді по1 столовій ложці 4-5 разів на добу після їди.
Або ж 2 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд, залити 100 мл окропу, закрити і настоювати 15-20 хв. Приймати настій у теплому вигляді по 1 столовій ложці 4-5 разів на добу після їди.
Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.


Категория: Пастушьей сумки трава
Свернуть

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья

Реклама лекарственного средства. Перед применением ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в местах, недоступных для детей.