Отправить

Вопросы, на которые уже есть ответ

01.02.21, Жанна

Добрый день! У меня гастрит с повышенной кислотностью. Врач назначил ОМЕ*** 20 мг утром и вечером за 40 -60 минут до еды. Хочу также пропить Фитогастрол. Подскажите пожалуйста как лучше пить Фитогастрол: через 10 минут после ОМЕ*** или лучше через 1 час после еды?

Эксперт
Роман Лысюк
Должность
Ассистент кафедры фармакогнозии и ботаники Львовского национального медицинского университета им. Данила Галицкого
Узнать больше

Добрий день!

Препарат Фітогастрол виробництва «Ліктрави» чинить спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну, обволікаючу (захист слизових оболонок), вітрогінну дію, нормалізує секрецію шлункових залоз.До складу лікарського засобу у формі збору ФІТОГАСТРОЛ входять: ромашки квітки, м̕яти перцевої листя, кропу пахучого плоди, лепехи (аїру) кореневища, солодки корені.

Препарат «ФІТОГАСТРОЛ» рекомендовано для медичного застосування у комплексній терапії захворювань травного тракту при гастриті, функціональній диспепсії (функціональних порушеннях травлення), синдромі подразненої кишки.

Квітки ромашки, листя м’яти, корені солодки та кореневища лепехи, які входять до складу збору «ФІТОГАСТРОЛ», здатні знижувати продукцію соляної кислоти, тому даний збір слід застосовувати (за відсутності протипоказів) у комплексній терапії гастриту з підвищеною кислотністю.

Протипоказаннями до застосування є: підвищена чутливість до компонентів препарату, калькульозний холецистит (ЖКХ), виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення, вік до 12 років.

Згідно інструкції до медичного застосування лікарського засобу у формі збору «ФІТОГАСТРОЛ», приготований настій рекомендовано вживати 3 рази на добу за 30 хв до їди.

Компоненти згаданого Вами синтетичного препарату доволі швидко всмоктуються із шлунково-кишкового тракту, максимальний вміст їх у плазмі крові досягається за 0,5-2 години після перорального прийому. На даний час немає повідомлень про взаємодії між компонентами збору і даного засобу. Проте для запобігання такої можливості, варто їх застосування розмежувати. Оптимальним буде ранкове та вечірнє вживання настою збору «ФІТОГАСТРОЛ» через 1,5 - 2 год після їди, а в обідній час – за 30 хв до їжі.

Категория: Фитогастрол
Свернуть

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья

Реклама лекарственного средства. Перед применением ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в местах, недоступных для детей.