Отправить

Вопросы, на которые уже есть ответ

16.01.21, Тетяна

гастрит з пониженою кислотністю та хелікобактер, які трави стануть у нагоді

Эксперт
Роман Лысюк
Должность
Ассистент кафедры фармакогнозии и ботаники Львовского национального медицинского университета им. Данила Галицкого
Узнать больше

Асортиментні позиції виробництва ПрАТ «Ліктрави», які стануть Вам у пригоді : подорожника великого листя, пижма квітки та іван-чаю трава.

Подорожника великого листя рекомендовано у складі комплексної терапії при шлунково-кишкових захворюваннях (гастритах зі зниженою кислотністю, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, ентеритах і ентероколітах).

У науковій медицині порошок квіток пижма використовують при захворюваннях шлунка (гастриті зі зниженою кислотністю, ахілії), кишечника (аліментарних ентероколітах і колітах іншого походження), як жовчогінний засіб при хворобах печінки й жов­човивідних шляхів (при гепатитах, холециститах, ангіохолітах) та як глистогінний засіб.

Іван-чаю (хаменерію вузьколистого) трава - додаткове джерело біологічно активних речовин, що сприяють нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту; серцево-судинної, нервової та сечостатевої систем; підвищенню імунітету та опірності організму до негативних факторів довкілля, в тому числі в період сезонних інфекцій.

Здавна народна медицина послуговується іван-чаєм при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, онкологічних захворюваннях стравоходу, шлунка, кишок, а також при запальних захворюваннях дихальних шляхів, нейродермітах, екземі, фурункульозі. Застереження при застосуванні іван-чаю обмежуються наступними: не рекомендується вживати особам з підвищеною (індивідуальною) чутливістю, жінкам в період вагітності та лактації, а також при підвищеному згортанні крові та схильності до тромбоутворення. При тривалому вживанні можлива дисфункція шлунково-кишкового тракту.

Гастрит типу В зумовлено інфікуванням слизової оболонки шлунка бактерією Helicobacter pylori і подальшим розвитком бактеріального запалення.

Дослідженнями групи японських вчених (Funatogawa et al., 2004) доведено антибактеріальну активність гідролізованих танінів, діючих сполук трави іван-чаю, щодо Helicobacter pylori, яка є одним з найважливіших чинників гастриту.

Дослідженнями вітчизняних вчених (Фещенко Г.І. та ін.., 2019) в експериментальних умовах встановлено значну противиразкову дію екстракту трави іван-чаю.

Іван-чай при гастриті і виразці обволікає слизову, усуває біль, спазми, запалення, а також допомагає у регулюванні кислотності. Сприятливий вплив на слизову органів травлення зумовлено його в'яжучими, антисептичними, протизапальними властивостями. Трава іван-чаю пригнічує ріст мікроорганізмів, сприяє активному загоєнню і рубцюванню пошкоджених поверхонь, зменшує подразнення рецепторів.

Категория: Пижмы цветки, Подорожника большого листья, Иван-чай
Свернуть

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья

Реклама лекарственного средства. Перед применением ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в местах, недоступных для детей.