Отправить

Вопросы, на которые уже есть ответ

12.01.21, Мухаррам

Курс лечения сколка дней для похудения заранее спасиба

Эксперт
Роман Лысюк
Должность
Ассистент кафедры фармакогнозии и ботаники Львовского национального медицинского университета им. Данила Галицкого
Узнать больше

Насіння льону - потужній природній засіб для пригнічення апетиту, який підтримує процес схуднення, а також є хорошим джерелом харчових волокон та омега-3 жирних кислот; сприятливо діє на серцево-судинну систему.

Протипоказами до застосування є підвищена чутливість до біологічно активних речовин сировини, гострий або хронічний холецистит у стадії загострення, непрохідність кишок.

Насіння льону належить до м'якодіючих проносних засобів. Набухаючи в шлунково- кишковому тракті, воно подразнює слизову оболонку кишок і цим посилює перистальтику. Швидкому просуванню кишкового вмісту сприяє й жирна олія, що є в насінні. Поряд з цим препарати з насіння льону мають обволікаючі й протизапальні властивості, зумовлені наявністю в ньому значної кількості слизу.

Більшість фахівців з питань харчування рекомендують вживати свіжоподрібнене насіння льону для легшого засвоєння, адже цілі насінини можуть проходити через шлунково-кишковий тракт без належного ступеня перетравлення.

При схильності до надмірної ваги, з метою очищення кишечника й профілактики гастриту, рекомендовано вранці та ввечері з'їдати по 2 столові ложки подрібненого насіння, запиваючи великою кількістю рідини, щоб насіння якомога більше набрякло й зайняло увесь шлунок. Протягом дня слід підсилювати ефект, випиваючи не менш ніж 2 л.

Інструкцією до медичного застосування насіння льону не наведено обмеження щодо тривалості курсу прийому. Щонайменше 2—3 тижні щоденного прийому необхідно для забезпечення розвитку належного ефекту від прийому рослинного засобу.

Закордонними вченими проводились дослідження впливу насіння льону у добовій дозі 25-30 г (безперервний курс – 3 місяці) на організм жінок у постменопаузальному періоді. Насіння льону учасники дослідження споживали у формі хліба, мафінів та у подрібненому стані як компонент повсякденного харчування. Ними встановлено позитивний вплив на ліпідний профіль, що знижує ризик серцево-судинних захворювань, а також відзначено покращення стану, викликаного недостатністю естрогену.

Для забезпечення принципу безперервності, варто створити 2-4 фітокомпозиції, різні за складом, але однакові за терапевтичною активністю та спрямованістю. Чергуючи застосування таких сумішей, запобігають виникненню побічної дії, передозування та інших небажаних наслідків.

При корекції фігури частота зміни фітозасобів може становити кожні 1-1,5 місяці. Іншими рекомендованими зборами з цією метою є фіточаї «Грація плюс» та «Грація».

До складу фіточаю «Грація» входять суданської троянди пелюстки та сени листя, «Грація плюс»- суданської троянди пелюстки, сени листя, крушини кора та бузини чорної квітки. Дані рослинні засоби рекомендуються в якості дієтичних добавок до раціону харчування як додаткове джерело антраглікозидів, вітамінів (С, РР, Р), органічних кислот, флавоноїдів, полісахаридів, амінокислот, макро- та мікроелементів.

Комплекси біологічно активних речовин фіточаїв «Грація» та «Грація плюс» позитивно впливають на жовчовидільну та антитоксичну функції печінки, покращують травлення, посилюють моторну функцію товстої кишки; мають загальнозміцнюючі, адаптогенні, послаблюючі властивості.

Листя сени, компонент збору «Грація» – це очищення всього організму від шлаків і токсинів, які часто є основною причиною набору зайвої ваги. Основними речовинами, завдяки яким листя сени діє як проносний і очисний засіб, є антраглікозиди, які посилюють моторику товстої кишки, прискорюють виведення із організму продуктів обміну речовин. Дані наукових досліджень свідчать, що споживання екстракту пелюсток суданської троянди (Hibiscus sabdariffa), яка входить у склад «Грація», у людей знижує масу тіла, індекс маси тіла, вміст вільних жирних кислот крові, холестерину, ліпопротеїнів низької щільності, а також запаси жиру. Антиоксидатні властивості антоціанів суданської троянди сприяють гіпотензивній, ангіо- і кардіозахисній, гіполіпідемічній активності.

Вживають фіточай «Грація» з метою схуднення для осіб з помірно надлишковою масою тіла та виведення з організму екзо- та ендогенних токсичних речовин. «Грація плюс» рекомендована для осіб, які контролюють масу тіла.

Категория: Льна семена, Грация, Грация плюс
Свернуть

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья

Реклама лекарственного средства. Перед применением ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в местах, недоступных для детей.