Отправить

Вопросы, на которые уже есть ответ

22.08.20, МАРЙАМ

что пить при язве желудка и кищечника.а также при (при узи обнаружено увелечении печени)

Эксперт
Роман Лысюк
Должность
Ассистент кафедры фармакогнозии и ботаники Львовского национального медицинского университета им. Данила Галицкого
Узнать больше

Виразкова хвороба — хронічне захворювання, яке має поліциклічний перебіг і характеризується виникненням дефекту (виразки) у слизовій оболонці шлунка або цибулині дванадцятипалої кишки. Головними факторами виразкоутворення вважаються кислотна агресія й інфекцію Helіcobacter pylorі. Основним клінічним симптомом виразкової хвороби у фазі загострення є біль, у більшості випадків чітко пов’язаний з їдою. При локалізації виразок у шлунку виникає ранній біль (відразу після прийому їжі). Для виразок цибулини дванадцятипалої кишки характерні нічний і «голодний» (біль виникає натще).

Перевагами комплексних рослинних препаратів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими лікарськими засобами, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, стійкий та м’який терапевтичний ефект при значній ефективності.

Лікарський засіб «Фітогастрол» чинить спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну, обволікаючу (захист слизових оболонок), вітрогінну дію, нормалізує секрецію шлункових залоз. До складу збору входять ромашки квітки, м̕яти перцевої листя, кропу пахучого плоди, лепехи кореневища, солодки корені; його рекомендовано для медичного застосування у комплексній терапії захворювань травного тракту при гастриті, функціональній диспепсії, синдромі подразненої кишки.

Квітки ромашки у складі збору «Фітогастрол» посилюють функції багатьох травних залоз, не підвищуючи кислотності шлункового соку; вважаються найбезпечнішим засобом при болю в животі нез’ясованої етіології, метеоризмі, здутті. Листя м’яти перцевої виявляє знеболювальний, протизапальний, антимікробний, жовчогінний, спазмолітичний і вітрогінний ефект. Плоди кропу запашного - шлунковий засіб при різних формах захворювань, що супроводжуються кольками, судомами кишок, диспепсією, зокрема при метеоризмі та гастриті, завдяки спазмолітичній і вітрогінній дії. Корені солодки зменшують загальну інтоксикацію та стан запальних процесів (зокрема у підшлунковій залозі), стимулюють перистальтику кишок. Кореневища лепехи, інший важливий компонент збору «Фітогастрол», забезпечують ефективне позбавлення від печії.

Протипокази для призначення «ФІТОГАСТРОЛу»: підвищена чутливість до компонентів препарату, калькульозний холецистит, період загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки.

Тобто, «Фітогастрол» слід приймати у період ремісії виразкової хвороби.

Важливими видами терапевтичної активності лікувального збору «ФІТОГЕПАТОЛ» є жовчогінна, гепатопротекторна, протизапальна, протимікробна, спазмолітична та репаративна. До складу даного збору входять квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, трава деревію, квітки пижма.

Медичне застосування лікарського засобу «ФІТОГЕПАТОЛ» рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура (хронічного некалькульозного холециститу, холангіту, дискінезій жовчновивідних шляхів).

Протипоказами до вживання ««ФІТОГЕПАТОЛу» є лише підвищена чутливість до компонентів препарату, період вагітності та годування груддю, калькульозний холецистит.

Особливості впливу квіток ромашки та листя м’яти перцевої на органи травлення описано вище. Квітки календули, квітки пижма та трава деревію, інші компоненти у складі збору «ФІТОГЕПАТОЛ», зумовлюють холекінетичні (сприяють виділенню жовчі у кишечник), протизапальні, детоксикаційні, спазмолітичні та протимікробні властивості.

Для забезпечення оптимальної дії та запобігання розвитку небажаних ефектів фітотерапевтичних засобів у складі комплексної терапії, за узгодженням з лікарем, вищенаведені збори лікарських рослин варто чергувати; доцільно проводити щонайменше трьохтижневі курси прийому кожного із них, при цьому одночасно вживаючи лише один із обраних Вами зборів. Повторні курси для кожного із зборів варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.

Категория: Фитогастрол, Фитогепатол
Свернуть

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья

Реклама лекарственного средства. Перед применением ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в местах, недоступных для детей.