Отправить

Вопросы, на которые уже есть ответ

28.07.20, Виктория

Добрий день. Чи можете ви порадити добірку трав. Після тривалого стресу я перестала спати, і почалися проблеми зі здоров'ям. Є неприйняття організмом деяких трав та купа діагнозів. А хочеться жити повноцінним життям, висипатися і радіти навколишньому світу. З повагою, Вікторія.

Эксперт
Роман Лысюк
Должность
Ассистент кафедры фармакогнозии и ботаники Львовского национального медицинского университета им. Данила Галицкого
Узнать больше

Добридень!

Стрес — стан фізіологічної або психологічної напруги, зумовлений несприятливими чинниками. У ході розвитку стресу можливі три стадії: тривоги, опору та виснаження. Раніше вважалося, що провокатором стресу можуть бути тільки екстремальні ситуації. Сьогодні особливості існування суспільства, зокрема інформаційне перевантаження, є причиною хронічних форм стресу. Стресові ситуації є серед найбільш поширених причин безсоння. Тривалий стресовий стан і психологічні травми, конфлікти є чинниками, які провокують виникнення неврозів.

Безпечність, добра переносимість і сумісність з іншими лікарськими засобами, м’який терапевтичний ефект при значній ефективності, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, а також тривалого використання без розвитку гіповітамінозу чи дисбактеріозу, широкий спектр активності, - все це створює низку переваг для використання рослинних зборів. На особливу увагу у Вашому випадку заслуговує лікарський засіб у формі збору «Фітоседан» – снодійний та седативний препарат, до складу якого входять валеріани кореневища з коренями, пустирника трава, материнки трава, чебрецю трава, буркуну трава.

«Фітоседан» чинить седативну (заспокійливу), спазмолітичну дію та показаний до застосування при підвищеному нервовому збудженні, порушенні сну (безсонні), нейроциркуляторній дистонії за гіпертонічним типом, спазмі травного тракту. Протипоказами до застосування «Фітоседану» є лише підвищена чутливість до компонентів препарату, період вагітності або годування груддю. Препарат не призначають водіям та особам, які працюють з механізмами та пристроями, що потребують швидкості психомоторних реакцій.

Валеріана у складі збору «Фітоседан» забезпечує зменшення прояви збудливості центральної нервової системи, безсоння, посилення дії снотворних засобів при неврозах серцево-судинної системи, нервовому порушенні, істерії, хронічних порушеннях коронарного кровообігу, при гіпертонічній хворобі 1-го ступеня, серцебиттях, пароксизмальній тахікардії, пов'язаній з невротичним станом.

Пустирника (собачої кропиви) трава, інший важливий компонент збору «Фітоседан», має виражені седативні, спазмолітичні і гіпотензивні властивості, уповільнює серцевий ритм, підвищує силу серцевих скорочень. Вживання пустирника рекомендовано у складі комплексної терапії при неврозах та неврозоподібних станах; надмірній нервовій збудливості; артеріальній гіпертензії легкого ступеня.

Настої материнки звичайної застосовують як седативний засіб при безсонні і нервових розладах; настої буркуну знижують збудливість і тонус, а трава чебрецю, яка також входить до збору «Фітоседан», виявляє зокрема спазмолітину і гіпотензивну дію.

Комплексна активність лікарського засобу «Фітоседан» не лише дозволяє вирішити невротичні проблеми, а й запобігає та усуває вегетативно-соматичні порушення, які виникають на фоні розладу нервової системи, сприяє нормалізації серцевої діяльності.

Для забезпечення оптимальної дії фітозасобу доцільно проводити щонайменше тритижневі курси прийому. Повторні курси варто проходити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.

Категория: Фитоседан.
Свернуть

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья

Реклама лекарственного средства. Перед применением ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в местах, недоступных для детей.