Отправить

Вопросы, на которые уже есть ответ

29.05.20, Юлія

Доброго ранку! Мене цікавить чи можна спринцюватись травою Деревій при запаленні матки? І який спосіб застосування? Дякую

Эксперт
Роман Лысюк
Должность
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Узнать больше

Доброго Вам дня!

Серед принципів лікування запальних гінекологічних захворювань варто вказати наступні: фітотерапію проводять курсами (3–5 курсів) по 5–7 днів з перервою на 10–15 днів (залежно від важкості захворювання та стану організму); слід проводити загальне (препарати системної дії та фітопре­парати внутрішньо) та місцеве (спринцювання та ін.) лікування.

Спринцювання та зрошення піхви є одним з найбільш розповсюджених методів лікування запальних процесів піхви та шийки матки. Але вони протипоказані при маткових кровотечах, гострих запальних процесах, при вагітності, особливо при загрозі її переривання.

Галенові препарати ДЕРЕВІЮ звичайного виявляють ефективну кровоспинну дію й використовуються при маткових кровотечах (при запальних процесах, надмірних місячних та інших патологічних процесах). При зовнішньому використанні як кровоспинного, протиза­пального, бактерицидного засобу препарати деревію звичайного сприяють загоюванню свіжих і нагноєних ран, виразок, фурункулів. Готують настій: 2 столові ложки трави помістити в емальований посуд, залити 500 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настояти на киплячій водяній бані 15 хв; охолодити при кімнатній температурі 1 год, процідити, залишок віджати до процідженого настою; об’єм настою довести холодною кип’яченою водою до 500 мл. Спринцювання можна проводити 1—2 рази на добу курсами (3–5 курсів) по 5–7 днів з перервою на 10–15 днів.

Збір ФІТОЦИСТОЛ, який містить брусниці листя, звіробою траву, шипшини плоди та причепи траву, чинить протимікробну, протизапальну й діуретичну дію. Застосовують у комплексній терапії гострих і хронічних захворювань у гінекології внутрішньо та одночасно місцево (ванночки, зрошення, спринцювання, примочки, мікроклізми) 1-2 рази на добу. 2 фільтр–пакети збору ФІТОЦИСТОЛ слід помістити в скляний або емальований посуд, залити 200 мл окропу, закрити і настоювати 15 хвилин, періодично натискаючи на пакетики ложкою; для спринцювань настій розводять холодною кип’яченою водою у 2–4 рази.

Рекомендують проводити місцеве лікування - спринцювання та зрошення піхви і шийки матки – і відваром зі збору лікарської сировини наступного складу: КВІТКИ РОМАШКИ, ЛИСТЯ ШАВЛІЇ, ЛИСТЯ ПОДОРОЖНИКА.

Біологічно активні речовини ЕВКАЛІПТА ПРУТОВИДНОГО ЛИСТЯ чинять антисептичну, протизапальну, болезаспокійливу, в’яжучу, репаративну дію; виявляють бактерицидну та бактеріостатичну активність; сприяють швидкому загоєнню ран. Даний фітопрепарат рекомендують при запальних захворюваннях жіночих статевих органів. У гінекологічній практиці застосовують у вигляді примочок, промивань і спринцювань


Категория: Тысячелистника трава, Эвкалипта прутовидного листья, Подорожника большого листья, Ромашки цветки, Фитоцистол, Шалфея листья
Свернуть

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья

Реклама лекарственного средства. Перед применением ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в местах, недоступных для детей.