Спросите эксперта

Вопрос о продукте

22.03.17, Володимир

Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка лікарська трава або збір вашої продукціі від атеросклерозу. Дякую

Ответ эксперта Лысюка Романа Николаевича

Фітотерапія атеросклерозу на фоні ожиріння повинна бути направлена на пригнічення апетиту, стимуляцію обміну речовин, зниження рівня ліпідів у сироватці крові, боротьбу з ускладненнями. Для стимуляції обмінних процесів застосовуються ЛР, що володіють сечогінним, жовчогінним, послаблюючим, потогінним ефектом. Застосовуються і рослини, що безпосередньо впливають на ліпідний обмін. ПрАТ «Ліктрави» випускає широкий спектр лікарської рослинної сировини, застосування якої буде корисним у комплексній терапії. В якості рослин, що пригнічують апетит, використовуються ламінарії слані і стовпчики з приймочками кукурудзи. Для стимуляції обмінних процесів застосовують лікарські рослини: - стимулятори травлення: траву деревію, золототисячника, полину гіркого; - з жовчогінною дією: стовпчики з приймочками кукурудзи, траву чебрецю звичайного; - потогінної дії (для кращого виведення продуктів метаболізму): квіти липи, квіти бузини чорної; - з послаблюючою дією: кору крушини ламкої, листя сени; - вітрогінної і спазмолітичної активності: плоди фенхелю, кмину. Для покращення ліпідного обміну застосовують корені цикорію, кореневища і корені оману. Добавка дієтична Фіточай «Грація» виробництва ПрАТ «Ліктрави», що містить суданської троянди пелюстки та сени листя, рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело антраглікозидів, вітамінів (С, РР, Р), органічних кислот, флавоноїдів, полісахаридів, амінокислот, макро- та мікроелементів з метою схуднення для осіб з помірно надлишковою масою тіла та виведення з організму екзо- та ендогенних токсичних речовин. Добавка дієтична Фіточай «Грація плюс» , до складу якої входять суданської троянди пелюстки, сени листя, крушини кора та бузини чорної квітки, рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело антраглікозидів, вітамінів (С, РР, Р), органічних кислот, флавоноїдів, полісахаридів, ефірної олії, амінокислот, макро- та мікроелементів для осіб, які контролюють масу тіла. Комплекс біологічно активних речовин фіточаїв «Грація» та «Грація плюс» позитивно впливає на жовчовидільну та антитоксичну функції печінки, покращує травлення, посилює моторну функцію товстого кишечника; має загальнозміцнюючі, адаптогенні, послаблюючі властивості. У комплексній терапії атеросклерозу надзвичайно важлива роль належить також наступним найменуванням сировини, що випускається ПрАТ «Ліктрави»: ГОРОБИНИ ЧОРНОПЛІДНОЇ ПЛОДАМ, фіточаю ГІПЕРТОФІТОЛ ПЛЮС (сприяє зниженню рівня холестерину та запобігає розвитку атеросклерозу), ЯКІРЦЯМ СЛАНКИМ (запобігають розвитку атеросклерозу).

Категория: Бузины черной цветки, Рябины черноплодной плоды, Тысячелистника трава, Золототысячника трава, Тмина плоды, Крушины кора, Кукурудзы столбики с рыльцами, Ламинарии слоевища (морская капуста), Липы цветки, Девясила корневища и корни, Полыни горькой трава, Сенны листья, Фенхеля плоды, Чабреца трава, Цикорий, Грация, Грация плюс, Гипертофитол плюс, Якорцы Стелющиеся
Свернуть

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья

Реклама лекарственного средства. Перед применением ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в местах, недоступных для детей.