Спросите эксперта

Вопрос о продукте

21.03.17, ольга

Здравствуйте! у ребенка 12 лет поставили диагноз (неязвенная диспепсия, дисфункция желчного пузыря по гипотоническому типу, функциональные панкреатич. нарушения). Какой сбор трав посоветуете? Подходящий ребенку по диагнозу.благодарю!

Ответ эксперта Лысюка Романа Николаевича

Медичне застосування лікарського засобу у формі збору «ФІТОГЕПАТОЛ» виробництва ПрАТ «Ліктрави», який містить у своєму складі квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, траву деревію, квітки пижма, рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура. Жовчогінна дія квіток ромашки нерізко виражена, м’яка, не супроводжується побічними ефектами та протипоказами. Як жовчогінний, спазмолітичний і протизапальний засіб квітки ромашки (часто у сумішах) застосовують при хронічних панкреатитах, холангітах, гепатитах, дискінезіях жовчних шляхів за будь-яким типом. Листя м’яти перцевої відоме як активний жовчогінний та спазмолітичний засіб. Експериментально підтверджено жовчогінну й холеретичну дію м’яти та її ефірної олії. З терапевтичної точки зору варто зауважити, що м’ята виводиться організмом зі жовчю, завдяки чому виявляє антисептичну дію на жовч та жовчні протоки. Трава деревію виявляє протизапальну, детоксикаційну й холекінетичну активність; має позитивний вплив на функцію печінки та жовчовивідних шляхів. Гіркоти деревію стимулюють травні залози усього травного каналу. Квітки пижма звичайного чинять жовчогінну (флавоноїди, гіркоти), протимікробну й спазмолітичну (ефірна олія, флавоноїди) дію. ЛРС посилює секрецію жовчі (холекінетик), знижуючи вміст слизу; тонізує мускулатуру шлунково-кишкового тракту, посилюючи у ньому секрецію. Квітки календули відомі своїми протизапальними, детоксикаційними, спазмолітичними та протимікробними властивостями; належать до сильних жовчогінних засобів. При захворюваннях жовчновивідних шляхів, особливо пов’язаних з гіпотонічними станами, квітки календули нерідко призначають у чистому вигляді.

Категория: Ноготков цветки, Тысячелистника трава, Мяты перечной листья, Пижмы цветки, Ромашки цветки, Фитогепатол
Свернуть

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья

Реклама лекарственного средства. Перед применением ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в местах, недоступных для детей.