Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

20.01.22, Виталик

Посоветуйте мне пожалуйста.У моей жены диагноз под желудочному хронический пантеакратит.Какие травы помогают от этого диагноза.Спасибо за понимание

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Перевагами комплексних рослинних препаратів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими лікарськими засобами, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, стійкий та м’який терапевтичний ефект при значній ефективності.

Збір «Садіфіт» регулює функцію шлунково - кишкового тракту, стимулює активність підшлункової залози, нормалізує обмінні процеси, знижує рівень холестерину у крові, має протизапальну, жовчогінну та сечогінну дію. До складу збору «Садіфіт» входять топінамбура бульби, стевії листя, чорниці пагони, квасолі стулки плодів, чаю зеленого листя, м’яти перцевої листя. Покази до призначення - захворювання травного тракту (хронічний панкреатит, хронічний холецистит, ентероколіт), легкі та середні форми цукрового діабету II типу – у складі комплексної терапії.

Протипоказання до застосування збору «Садіфіт»: гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату; бронхіальна астма, загострення хронічного панкреатиту. З обережністю слід застосовувати хворим із загостренням хронічного ентероколіту, із дискінезією жовчовивідних шляхів.

Щонайменше 2—3 тижні необхідно для забезпечення розвитку належного ефекту від приймання рослинного засобу. Повторні курси варто проводити 1-2 рази на рік. упродовж кількох років.

Категорія: Садіфіт.
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.