Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

14.01.22, Александр

Добрый день,Валентина,как лучше принимать цикорий при диабете 2 типа и может еще есть какие эффективные травы ?

Експерт
Валентина Нежувака
Посада
Начальник служби якості і розвитку Приватного акціонерного товариства «Ліктрави» Уповноважена особа з якості Кандидат фармацевтичних наук
Дізнатися більше

Добрий день! Цикорій - надзвичайно корисний напій, який покращує апетит, нормалізує обмін речовин, при диспепсичних розладах не допускає закрепів, знижує печію, будучи універсальним засобом впливу на органи травлення. На сьогодні доведено значну репаративну дію цикорію при гастритах та виразковій хворобі. Рослина при тривалому вживанні покращує кровообіг у кінцівках і пам'ять. Відвар цикорію готують, заливаючи 0,5 л окропу 1 ст.л. сировини і витримуючи суміш у термосі впродовж 40-60 хв, або на вогні (не допускаючи помітного кипіння) – 10 хв з наступним настоюванням 40-60 хв.

Корені цикорію багаті інуліном, при гідролізі якого утворюється фруктоза, для засвоєння якої не потрібен інсулін; цикорій використовують при порушеннях функції підшлункової залози як протидіабетичний засіб.

Активні сполуки коренів цикорію стимулюють регенерацію бета-клітин острівців Лангерганса, чинять детоксикуючу і антисклеротичну дію, регулюють обмін речовин при цукровому діабеті.

Згідно інструкції до вживання, на 1 склянку кип'яченої води кімнатної температури необхідно використовувати 1 чайну ложку цикорію. Добавку заливають водою і закривають кришкою, доводять до кипіння, витримують на слабкому вогні протягом 3-5 хвилин, потім настоюють на киплячій водяній бані 30 хвилин. Заварку охолоджують протягом 45 хвилин, після чого проціджують. Готовий до вживання відвар можна приймати дорослим 3 рази на день по ⅓ склянки за 20-30 хвилин до їжі. До готового цикорію можна додавати інші напої, включаючи каву, молоко, відвар шипшини.

Безпечність, добра переносимість і сумісність з іншими лікарськими засобами, м’який терапевтичний ефект при значній ефективності, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, а також тривалого використання без розвитку гіповітамінозу чи дисбактеріозу, широкий спектр активності, - все це створює низку переваг для використання рослинних зборів.

Рослинний лікарський засіб - збір «Садіфіт»проявляє гіпоглікемічну дію, регулює функцію шлунково - кишкового тракту, стимулює активність підшлункової залози, нормалізує обмінні процеси, знижує рівень холестерину у крові, має протизапальну, жовчогінну та сечогінну дію. До складу збору «Садіфіт» входять топінамбура бульби, стевії листя, чорниці пагони, квасолі стулки плодів, чаю зеленого листя, м’яти перцевої листя. Показання для застосування - легкі та середні форми цукрового діабету II типу, захворювання травного тракту (ентероколіт, хронічний панкреатит, хронічний холецистит) – у складі комплексної терапії. Протипоказами до вживання «Садіфіту» є : загострення хронічного панкреатиту, гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату, бронхіальна астма.

Щонайменше 2—3 тижні необхідно для забезпечення розвитку належного ефекту від прийому рослинного засобу. Враховуючи загальний фітотерапевтичний підхід щодо періодів використання певного рослинного засобу, повторні курси варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.


Категорія: Садіфіт, Цикорій.
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.