Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

19.10.21, Елена

Болит в области печени

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Серед переваг комплексних рослинних препаратів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими лікарськими засобами, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, стійка та м’яка терапевтична дія при значній ефективності, широкий спектр терапевтичної дії; гармонізований вплив на всі органи і системи організму; низька токсичність та мінімальна кількість побічних ефектів.

Важливими видами терапевтичної активності лікувального збору «ФІТОГЕПАТОЛ» виробництва ПрАТ «Ліктрави» є жовчогінна, гепатопротекторна, протизапальна, протимікробна, спазмолітична та репаративна. До складу даного збору входять квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, трава деревію, квітки пижма.

Медичне застосування лікарського засобу «ФІТОГЕПАТОЛ» рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура (хронічного некалькульозного холециститу, холангіту, дискінезій жовчновивідних шляхів).

У гастроентерології квітки ромашки, яка входить до складу збору «ФІТОГЕПАТОЛ» – майже універсальний засіб: при гастритах та виразковій хворобі у всіх випадках (часто в сумішах, але нерідко і самостійно), ентероколітах, кишкових кольках, метеоризмі (у т.ч. пов’язаних з дисфункцією підшлункової залози), хронічних панкреатитах, холециститах, холангітах, гепатитах, дискінезіях жовчних шляхів за будь-яким типом (як жовчогінний, спазмолітичний та протизапальний засіб – часто у сумішах), при закрепах та проносах як регулятор перистальтики. Ромашка посилює функції багатьох травних залоз, не підвищуючи кислотності шлункового соку; вважається найбезпечнішим засобом при болю в животі нез’ясованої етіології, метеоризмі, здутті.

При спастичних явищах у травному тракті та гепатобіліарній системі м’ята, інший важливий компонент фіточаю «ФІТОГЕПАТОЛ», заслужено вважається одним із засобів «швидкої допомоги». Незамінна м’ята перцева при дискінезіях жовчовивідних шляхів, оскільки знімає спазм сфінктера Одді будь-якої етіології. Окрім нього, м’ята діє й на всі інші сфінктери гепатобіліарної системи спазмолітично та антиспастично, а також розслаблює печінкові і жовчні протоки, одночасно стимулюючи жовчний міхур.

Деревій (тисячолисник) у складі лікарського засобу «ФІТОГЕПАТОЛ» здатен регулювати кислотність, нормалізувати інші функції шлунка, підшлункової залози, дванадцятипалої кишки, тонкої й товстої кишок. У гастроентерології застосовують практично за будь-якої патології і в чистому вигляді, і у зборах, де деревій часто є основним компонентом: гастрити, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, дуоденіти, ентероколіти, дискінезії жовчних шляхів, панкреатити, захворювання печінки, інші патології піддаються корекції ліками з деревію, особливо на початкових стадіях.

Для забезпечення оптимальної дії засобу доцільно проводити щонайменше тритижневі курси приймання; повторні курси варто проходити упродовж декількох років 1-2 рази на рік.

Категорія: Фітогепатол.
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.