Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

28.08.21, Інга

Якщо одна сторона носа не дихає, немає температури та болю, це що за стан? Зуби проліковані.

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Доброго дня!

Для встановлення точного діагнозу рекомендуємо звернутися Вам якнайшвидше до сімейного лікаря, який при потребі скерує до вузького спеціаліста (ЛОР, пульмонолога чи фтизіатра тощо).

Серед переваг комплексних рослинних препаратів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими лікарськими засобами, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, стійка та м’яка терапевтична дія при значній ефективності, широкий спектр терапевтичної дії; гармонізований вплив на всі органи і системи організму; низька токсичність та мінімальна кількість побічних ефектів.

Збір «Фітобронхол» виробництва ПрАТ «Ліктрави» (містить ромашки квітки, багна звичайного пагони, календули квітки, фіалки траву, солодки корені, м’яти перцевої листя) є ефективним засобом у комплексній терапії запальних захворювань дихальних шляхів, що пов'язані з порушенням бронхіальної секреції та ослабленням виділення слизу, зокрема бронхітів. БАР ЛРС, які входять до складу збору, можуть переривати патогенетичні ланки формування запалення в слизовій оболонці бронхів (усувати набряк слизової оболонки, відновлювати порушену секреторну функцію слизової оболонки), нормалізувати просвіт судин, позитивно впливати на метаболічні процеси бронхолегеневої системи, нормалізувати механізми нервової регуляції тонусу бронхів.

СИНУФІТОЛу своєму складі містить первоцвіту траву, буквиці траву, звіробою траву, липи квітки, евкаліпту листя та шавлії листя; рекомендується як додаткове джерело біологічно активних речовин, що сприяють нормалізації функціонального стану верхніх дихальних шляхів, зокрема біляносових пазух, попередженню синуситів та розвитку їх ускладнень, поліпшенню носового дихання, зняттю набряків. Для фіточаю СИНУФІТОЛ характерна відхаркувальна, імуностимулююча, протизапальна, протизастудна дія.

Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.