Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

15.08.21, Галина

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, як можна очистити кишківник, на обличчі з’являються прищики. Що потрібно робити?

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Насіння льону належить до м'якодіючих проносних засобів. Набухаючи в шлунково- кишковому тракті, воно подразнює слизову оболонку кишок і цим посилює перистальтику. Швидкому просуванню кишкового вмісту сприяє й жирна олія, що є в насінні. Поряд з цим препарати з насіння льону мають обволікаючі й протизапальні властивості, зумовлені наявністю в ньому значної кількості слизу.

Насіння льону - потужній природній засіб для пригнічення апетиту, який підтримує процес схуднення, а також є хорошим джерелом харчових волокон та омега-3 жирних кислот; сприятливо діє на серцево-судинну систему.

Протипоказами до застосування є підвищена чутливість до біологічно активних речовин сировини, гострий або хронічний холецистит у стадії загострення, непрохідність кишок.

Комбінація у дієті льону з кефіром буде корисною для Вашого організму, сприятиме схудненню, детоксикації та нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту при дисбактеріозі, важкості у шлунку, слабкій моториці, надмірній вазі. Оптимальний ефект досягається після місячного курсу суміші свіжоподрібненого насіння льону і кефіру невисокої жирності, які вживають щоденно протягом сніданку: протягом першого тижня 1 ст.л. насіння з 100 мл кефіру, 2-ого – 2 ст.л. льону з такою ж кількістю кефіру, 3 і 4-ого – 3 ст.л. сировини з 150 мл кефіру.

До складу фіточаю «Грація» входять суданської троянди пелюстки та сени листя, «Грація плюс»- суданської троянди пелюстки, сени листя, крушини кора та бузини чорної квітки. Дані рослинні засоби рекомендуються в якості дієтичних добавок до раціону харчування як додаткове джерело антраглікозидів, вітамінів (С, РР, Р), органічних кислот, флавоноїдів, полісахаридів, амінокислот, макро- та мікроелементів.

Комплекси біологічно активних речовин фіточаїв «Грація» та «Грація плюс» позитивно впливають на жовчовидільну та антитоксичну функції печінки, покращують травлення, посилюють моторну функцію товстої кишки; мають загальнозміцнюючі, адаптогенні, послаблюючі властивості.

Вживають фіточай «Грація» з метою схуднення для осіб з помірно надлишковою масою тіла та виведення з організму екзо- та ендогенних токсичних речовин. «Грація плюс» рекомендована для осіб, які контролюють масу тіла.

Листя сени, компонент збору «Грація» – це очищення всього організму від шлаків і токсинів, які часто є основною причиною набору зайвої ваги. Основними речовинами, завдяки яким листя сени діє як проносний і очисний засіб, є антраглікозиди, які посилюють моторику товстої кишки, прискорюють виведення із організму продуктів обміну речовин. Дані наукових досліджень свідчать, що споживання екстракту пелюсток суданської троянди (Hibiscus sabdariffa), яка входить у склад «Грація», у людей знижує масу тіла, індекс маси тіла, вміст вільних жирних кислот крові, холестерину, ліпопротеїнів низької щільності, а також запаси жиру. Антиоксидатні властивості антоціанів суданської троянди сприяють гіпотензивній, ангіо- і кардіозахисній, гіполіпідемічній активності.

При запаленні сальних залоз внутрішньо призначають кропиву або фіалку: залити 2 ст.л. листя кропиви 400 мл окропу, приймати по 1 склянці 4 рази на добу; 2 ч.л. трави фіалки залити 3 склянками окропу, дати охолонути, процідити та приймати порційно протягом доби.

Відваром череди промивають рани, протирають шкіру для надання їй еластичності, знищення вугрів і прищів.

Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.