Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

03.08.21, Fatma

Добрий день! Підвищена кислота і стравохід був пошкоджений. Які лікарські трави ви б мені порадили?

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Доброго дня!

Серед передумов все ширшого використання лікарських рослин є їх мала токсичність, можливість тривалого застосування без істотних побічних явищ та широкі терапевтичні можливості. Перевагами багатокомпонентних рослинних препаратів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими лікарськими засобами, м’яка терапевтична дія на організм, висока ефективність за стійкого лікувального ефекту, можливість застосування як у лікуванні, так і профілактиці захворювань.

Лікарський засіб «Фітогастрол» виробництва ПрАТ «Ліктрави» чинить спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну, обволікаючу (захист слизових оболонок), вітрогінну дію, нормалізує секрецію шлункових залоз. До складу збору входять ромашки квітки, м̕яти перцевої листя, кропу пахучого плоди, лепехи кореневища, солодки корені; його рекомендовано для медичного застосування у комплексній терапії захворювань травного тракту при гастриті, функціональній диспепсії (функціональних порушеннях травлення), синдромі подразненої кишки.

Протипокази для призначення «ФІТОГАСТРОЛу»: підвищена чутливість до компонентів препарату, калькульозний холецистит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення.

Компоненти ШЛУНКОВОГО ЗБОРУ № 3 виробництва «Ліктрави» викликають подразнення рецепторів слизової оболонки шлунка і кишок, що зумовлює регулюючий вплив збору на функції, у тому числі моторику вказаних відділів шлунково-кишкового тракту; чинять легку проносну, спазмолітичну, седативну, протизапальну, жовчогінну дію. Показами до застосування даного збору, до складу якого входять крушини кора, кропиви листя, м’яти перцевої листя, валеріани кореневища з коренями, лепехи кореневища, є спазми шлунково-кишкового тракту, хронічні гастрити та холецистити, дискінезії жовчних шляхів, закрепи – у складі комплексної терапії.

Протипоказами до вживання ШЛУНКОВОГО ЗБОРУ № 3 є гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату; бронхіальна астма, запори неврогенного та ендокринного походження, спастичні запори, синдром „гострого” живота, апендицит, гострий гастоентероколіт, інші запальні процеси у черевній порожнині, шлунку, кишечнику, підвищена кислотність шлункового соку, кишкова непрохідність; виразковий коліт; кровотечі шлунково-кишкові, маткові (не пов’язані з менструальним циклом), гострі пропасні стани, депресія та інші захворювання, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи.

Щонайменше 2—3 тижні необхідно для забезпечення розвитку належного ефекту від прийому рослинного засобу. Слід чергувати використання фітопрепаратів, при цьому одночасно вживаючи внутрішньо лише один із обраних Вами, для запобігання виникнення побічної дії, передозування та інших небажаних наслідків. Враховуючи загальний фітотерапевтичний підхід щодо періодів використання певного засобу, повторні курси варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.

Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.