Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

24.05.21, Ульяна

Доброго дня! Чи можна до вас записатись на прийом? Як отримати консультацію яекі саме траве потрібно мені пити? Артеробазилярний синдром кисневої недостатності

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Доброго дня!

Дякуємо за звернення; готові допомогти Вам у бажанні нормалізувати стан організму шляхом комплексного використання фітотерапевтичних засобів.

Для користувачів сайту ПрАТ «Ліктрави» після подання ними детального опису стану надається безкоштовна консультація, шляхом надсилання розгорнутої відповіді на електронну пошту. Серед переваг існуючого формату обміну інформації передбачено ґрунтовну підготовку відповіді за індивідуальним зверненням, що часто не є можливим при особистій зустрічі (аргументована відповідь вимагає ретельного аналізу багатьох сучасних наукових джерел, зокрема й іноземними мовами тощо).

Синдроми ураження базилярної артерії варіабельні у зв’язку із особливостями її анатомічної будови та рівнем закупорки судини. Симптоми тромбозу артерії виражаються у нудоті, запамороченні, болем в потилиці, шумом у вухах та голові. Можуть бути окорухові порушення, роздвоєність у очах, парез зору, порушення ковтання. До цих симптомів приєднуються парези кінцівок.

Враховуючи особливості стану, важливим компонентом фітотерапевтичної корекції слід вважати рослини антигіпоксантної та антиішемічної дії, які здатні підвищувати стійкість організму в умовах дефіциту кисню (гіпоксії), захищати тканини мозку від ішемічного ушкодження. Гіпоксія є станом кисневого дефіциту, що виникає при захворюваннях серця, ішемії, кровотечах і інфарктах.

Тому пропонуємо розроблений нами фітотерапевтичний пропис антигіпоксантної дії наступного складу: листя подорожника великого (2 частини), квіти нагідок лікарських (календули) (2 частини), листя меліси лікарської (2 частини), квіти і/або листя глоду (3 частини), листя кропиви дводомної (1 частини). Зазначимо, що всі компоненти даного збору випускаються ПрАТ «Ліктрави» і без труднощів можуть бути придбані в аптечній мережі.

Спосіб застосування : 1 ст. ложку збору, отриманого змішуванням сухих подрібнених частин, взятих у зазначених кількостях, заливають 500 мл окропу та кип’ятять 15 хв на невеликому вогні або на водяній бані. Вживають після витримування при кімнатній температурі через 45 хв та проціджування за 2 – 3 приймання протягом однієї доби. Курс лікування – 3 тижні.

Також рекомендуємо Вам прийом фіточаїв «Гіпертофітол», «Гіпертофітол плюс» та лікарського засобу «Фітоседан» виробництва ПрАТ «Ліктрави», курси застосування яких варто чергувати із збором антигіпоксантної дії.

Фіточаї «Гіпертофітол» і «Гіпертофітол плюс» рекомендуються з метою поліпшення функціонального стану серцево-судинної та нервової системи, нормалізації підвищеного артеріального тиску; «Гіпертофітол плюс» також зменшує рівень нервового напруження, сприяє зниженню рівня холестерину та запобігає розвитку атеросклерозу.

Фіточай «Гіпертофітол» містить астрагалу шерстистоквіткового траву, звіробою траву, м’яти перцевої листя, меліси траву, календули квітки, хмелю супліддя, чебрецю траву. Серед його компонентів значну антигіпоксантну активність виявляють астрагал шерстистоквітковий, меліса, календула, хміль.

До складу фіточаю «Гіпертофітол плюс» входять глоду листя і квіти, конюшини лугової трава, липи квіти, лопуха корінь, берези листя, астрагалу шерстистоквіткового трава, м’яти перцевої листя. З-поміж інгредієнтів даного збору, для глоду, липи, берези, астрагалу шерстистоквіткового доведено антигіпоксантні властивості.

Серед протипоказів – артеріальна гіпотензія та підвищена індивідуальна чутливість до компонентів зазначених зборів; слід утриматись від вживання фіточаю «Гіпертофітол плюс» у стадії загострення захворювань серцево-судинної системи.

Препарати меліси лікарської, яка поряд з травою астрагалу шерстистоквіткового антиаритмічної дії входить до складу фіточаю ГІПЕРТОФІТОЛ, застосовуються для комплексного лікування пацієнтів з алергічними реакціями, профілактики алергічних і стресових станів організму та усунення спазмів судин мозку, жовчного міхура, спастичного коліту, для нормалізації ритму серця (при екстрасистолії, тахікардії, пароксизмальній тахікардії), лікування вегето-судинної дистонії, гіпертонічної хвороби.

Настої з листя та квіток глоду, важливого компоненту «Гіпертофітол плюс», покращують роботу серцевого м'яза, усувають порушення ритму серцевих скорочень (аритмії), посилюють кровообіг у коронарних судинах серця та судинах головного мозку, нормалізують артеріальний тиск, знижують проникність стінок кровоносних судин і капілярів, сприяють зниженню рівня холестерину в крові.

Лікарський засіб у формі збору ФІТОСЕДАН рекомендовано у складі комплексної терапії при підвищеному нервовому збудженні, порушеннях сну (безсонні), нейроциркуляторній дистонії за гіпертонічним типом, функціональних спазмах травного тракту. У склад даного збору входять пустирника трава, материнки трава, чебрецю трава, валеріани кореневища з коренями, буркуну трава. Пустирника трава і буркуну трава є видами лікарської рослинної сировини з антигіпоксантною дією.

Щоб досягнути рівня оптимальної дії та запобігти розвитку небажаних ефектів фітотерапевтичних засобів (у складі комплексної терапії, за узгодженням з лікарем), наведені вище збори лікарських рослин варто чергувати; доцільно проводити щонайменше тритижневі курси прийому кожного із них, при цьому одночасно вживаючи лише один із обраних Вами рослинних засобів. Варто проходити 1-2 рази на рік упродовж кількох років повторні курси для кожного із цих зборів.

Категорія: Календули квітки, Глоду листя і квітки, Кропиви листя, Меліси трава, Подорожника великого листя, Фітоседан, Гіпертофітол плюс, Гіпертофітол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.