Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

04.04.21, Людмила

Що робити коли високий тиск, як його нормалізувати взагалі.

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Добра сумісність з іншими засобами, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, стійка та м’яка терапевтична дія при значній ефективності, широкий спектр терапевтичної дії; гармонізований вплив на всі органи і системи організму; низька токсичність та мінімальна кількість побічних ефектів є серед важливих переваг комплексних рослинних препаратів, зокрема зборів.

Фіточаї «Гіпертофітол» і «Гіпертофітол плюс» рекомендуються з метою поліпшення функціонального стану серцево-судинної та нервової системи, нормалізації підвищеного артеріального тиску; «Гіпертофітол плюс» також зменшує рівень нервового напруження, сприяє зниженню рівня холестерину та запобігає розвитку атеросклерозу.

Фіточай «Гіпертофітол»містить астрагалу шерстистоквіткового траву, звіробою траву, м’яти перцевої листя, меліси траву, календули квітки, хмелю супліддя, чебрецю траву. До складу фіточаю «Гіпертофітол плюс» входять глоду листя і квіти, конюшини лугової трава, липи квіти, лопуха корінь, берези листя, астрагалу шерстистоквіткового трава, м’яти перцевої листя.

Настої з листя та квіток глоду, важливого компоненту «Гіпертофітол плюс», покращують роботу серцевого м'яза, усувають порушення ритму серцевих скорочень (аритмії), посилюють кровообіг у коронарних судинах серця та судинах головного мозку, нормалізують артеріальний тиск, знижують проникність стінок кровоносних судин і капілярів, сприяють зниженню рівня холестерину в крові. Трава астрагалу шерстистоквіткового у складі зазначених фіточаїв забезпечує седативну, гіпотензивну та кардіотонічну дію. Препарати астрагалу підвищують діурез, поліпшують функціональну діяльність печінки, позитивно впливають на процес зсідання крові; призначають їх при гіпертонії 1-го і 2-го ступенів, хронічній коронарній недостатності (стенокардії), при недостатності серцево-судинної системи, для лікування гострих і хронічних гломерулонефритів. Особливо ефективним є застосування препаратів астрагалу на початковій стадії цих хвороб, при схильності до набряків і підвищеній збудливості нервової системи.

Серед протипоказів – артеріальна гіпотензія та підвищена індивідуальна чутливість до компонентів зазначених зборів; слід утриматись від вживання фіточаю «Гіпертофітол плюс» у стадії загострення захворювань серцево-судинної системи.

Щонайменше 2—3 тижні необхідно для забезпечення розвитку належного ефекту від прийому рослинного засобу. Слід чергувати використання зборів для запобігання виникнення побічної дії, передозування та інших небажаних наслідків. Враховуючи загальний фітотерапевтичний підхід щодо періодів використання певного рослинного засобу, повторні курси варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.
Категорія: Гіпертофітол плюс, Гіпертофітол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.