Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

25.03.21, Оксана

Чай для лактации, лактофитол Его можно пить? Мне нельзя гормональные чаи, что бы вес не набирался)

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Основними фармакологічними ефектами фіточаю «Лактафітол» виробництва ПрАТ «Ліктрави» є посилення лактації та спазмолітична дія. Кожен з видів ЛРС - плоди фенхелю (або кропу пахучого), анісу та кмину, а також листя кропиви, що входять у рівних пропорціях до складу збору «Лактафітол» - виявляють лактогенну дію.

«Лактафітол» рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування матерів, які годують груддю, з метою збільшення кількості грудного молока та тривалості періоду лактації, а також створення оптимальних дієтологічних умов для нормалізації процесів травлення, зокрема зменшення проявів метеоризму в малюків.

Якщо мама годує грудьми, відвар із плодів фенхелю корисно вживати, оскільки він посилює вироблення молока, поліпшує травлення та виявляє легку заспокійливу та анксіолітичну дію. Плоди фенхелю, кмину, анісу і листя кропиви — ці рослини здавна використовують для посилення лактації. Сучасні дослідження не лише підтвердили їхню ефективність, а й розширили спектр дії. У складі 100 % натурального негормонального засобу «Лактафітол» лактогенні рослини містяться у найоптимальнішій комбінації. Тому такий фіточай не лише збільшує виділення молока, а й знімає спазм, полегшує смоктання та позбавляє малюка кольок.

Фіточай «Лактафітол» рекомендовано вживати жінкам в період лактації в теплому вигляді по 100 мл 2 рази на день під час прийому їжі протягом 2‒4 тижнів. Курс можна повторити через 7 днів. Повторні курси можна проводити ще 1-2 рази на рік

Протипоказами до вживання «Лактафітолу» є вагітність, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення, підвищена чутливість до окремих компонентів.

Беручи до увагу здатність компонентів збору «Лактафітолу» виявляти жовчогінну дію і полівітамінні властивості, сприяти нормалізації обмінних процесів, виведенню ендо- і екзотоксинів, очищенню нирок, печінки і жовчовивідних шляхів, очищенню крові від токсичних метаболітів, його застосування варто рекомендувати матерям, які годують груддю та стежать за фігурою.

Категорія: Лактафітол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.