Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

23.11.20, Ярослав

Доброго вечора! В інструкції на Фітобронхол не вказано за який час до прийому їжі приймати настій збору у фільтрпакетах. Прошу дати відповідь.

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Доброго вечора! Лікарський засіб у формі збору «ФІТОБРОНХОЛ», що містить багна звичайного пагони, ромашки квітки, календули квітки, фіалки траву, солодки корені, м’яти перцевої листя, рекомендовано у комплексній терапії запальних захворювань дихальних шляхів, пов’язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу. Біологічно активні речовини збору чинять відхаркувальну, протизапальну, обволікаючу дію (захист слизових), посилюють функціональну активність епітелію дихальних шляхів, сприяють розрідженню і відходженню мокротиння, пом’якшують та зменшують кашель.

Ефективність фітозасобів залежить від часу їх застосування. У переважній більшості їх приймають за 15-30 хв до їди: діти - за 15 хв, дорослі – за 20-25 хв, особи похилого віку – за 25-30 хв. В інструкції для медичного застосування препарату «ФІТОБРОНХОЛ» наведено, що настій слід приймати у теплому вигляді до їди.

Таким чином, настій збору «ФІТОБРОНХОЛ» слід вживати до прийому їжі, за вищенаведеною схемою, залежно від віку.

Категорія: Фітобронхол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.