Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

14.11.20, Анатолий

Был сухой кашель, принимали грудной сбор №2, - 3 недели, начал помогать, но вдруг после 10-минут-ной прогулки, снова появился кашель + насморк... грудной сбор №1 - для кашля с мокротой. Есть ли сборы, которые могут помочь в возникшем случае -?

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Безпечність, добра переносимість і сумісність з іншими лікарськими засобами, м’який терапевтичний ефект при значній ефективності, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, а також тривалого використання без розвитку гіповітамінозу чи дисбактеріозу, широкий спектр активності, - все це створює низку переваг для використання рослинних зборів. Лікарський засіб у формі збору «ФІТОБРОНХОЛ», що містить багна звичайного пагони, ромашки квітки, календули квітки, фіалки траву, солодки корені, м’яти перцевої листя, рекомендовано у комплексній терапії запальних захворювань дихальних шляхів, пов’язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу. Біологічно активні речовини збору чинять відхаркувальну, протизапальну, обволікаючу дію (захист слизових), посилюють функціональну активність епітелію дихальних шляхів, сприяють розрідженню і відходженню мокротиння, пом’якшують та зменшують кашель.

Сировина багна звичайного, що входить до складу збору «ФІТОБРОНХОЛ», використовується як відхаркувальний, спазмолітичний, потогінний та антимікробний засіб, має сечогінну дію; її зазвичай призначають внутрішньо у вигляді настою при пневмонії, гострих і хронічних бронхітах, трахеїтах, ларингітах, коклюші, туберкульозі легень, бронхіальній астмі. Наявний клінічний досвід застосування багна в комплексному лікуванні бронхіальної астми та бронхопневмонії.

При багатьох запальних процесах квіти ромашки, інший компонент збору «ФІТОБРОНХОЛ», застосовують як неспецифічний протизапальний, протимікробний і дезінтоксикаційний засіб (застудні захворювання, у зборах – при пневмоніях, бронхітах, ангінах). Застосування ромашки ефективне при захворюваннях верхніх дихальних щляхів, особливо при наявності спазмів. Траву фіалки, яка також входить до складу «ФІТОБРОНХОЛу», у формі настою здебільшого призначають як відхаркувальний і засіб, що пом'якшує кашель, при гострих респіраторних захворюваннях, хронічних бронхітах і бронхопневмоніях, кашлюку.

СИНУФІТОЛ у своєму складі містить первоцвіту траву, буквиці траву, звіробою траву, липи квітки, евкаліпту листя та шавлії листя; рекомендується як додаткове джерело біологічно активних речовин, що сприяють нормалізації функціонального стану верхніх дихальних шляхів, зокрема біляносових пазух, попередженню синуситів та розвитку їх ускладнень, поліпшенню носового дихання, зняттю набряків. Для фіточаю СИНУФІТОЛ характерна відхаркувальна, імуностимулююча, протизапальна, протизастудна дія.

Фіточай ГРИПОФІТОЛ , до складу якого входять листя шавлії, квітки липи, плоди шипшини, листя малини, квітки акації білої (робінії), рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин, що сприяють полегшенню симптомів застуди, мають потогінні, протизапальні та протимікробні властивості, активізують захисні сили організму; засіб нормалізує загальний стан організму та знижує розвиток ускладнень при простудних захворюваннях. Компоненти ГРИПОФІТОЛУ забезпечують наступні види фармакологічної активності: антисептичну, імуностимулюючу, протизапальну, відхаркувальну, протизастудну, тонізуючу.

«ГРИПОФІТОЛ ІМУНО» у своєму складі містить плоди шипшини, кореневища з коренями ехінацеї пурпурової, квітки ромашки, ісландський мох, траву звіробою, корені солодки, траву чебрецю, що сприяють підвищенню імунітету та опірності організму до інфекцій, запобіганню сезонним інфекційно-запальним захворюванням, а також відновленню загального стану організму після перенесених простудних захворювань. Для фіточаю ГРИПОФІТОЛ ІМУНО характерна імуностимулююча, протизапальна, відхаркувальна, протизастудна і тонізуюча дія.

Для забезпечення оптимальної дії та запобігання розвитку небажаних ефектів фітотерапевтичних засобів (у складі комплексної терапії, за узгодженням з лікарем), збори лікарських рослин варто чергувати; доцільно проводити щонайменше трьохтижневі курси прийому кожного із них, при цьому одночасно вживати лише один із обраних Вами зборів. Повторні курси для кожного із зборів варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.

Категорія: Фітобронхол, Грипофітол імуно, Грипофітол, Синуфітол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.