Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

11.11.20, Элеонора

Здравствуйте,,,какую траву пить при сбоях в поджелудочной железе

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Добрий день!

Перевагами комплексних рослинних препаратів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими лікарськими засобами, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, стійкий та м’який терапевтичний ефект при значній ефективності.

Лікувальний збір «ФІТОГЕПАТОЛ»,важливими видами терапевтичної активності якого є жовчогінна, гепатопротекторна, протизапальна, протимікробна, спазмолітична та репаративна, у Вашому випадку заслуговує на особливу увагу. До складу даного збору входять квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, трава деревію, квітки пижма. Медичне застосування лікарського засобу «ФІТОГЕПАТОЛ» рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура (хронічного некалькульозного холециститу, холангіту, дискінезій жовчновивідних шляхів). Протипоказами до вживання є лише підвищена чутливість до компонентів препарату, калькульозний холецистит, період вагітності та годування груддю.

Квітки ромашки у складі збору «ФІТОГЕПАТОЛ» посилюють функції багатьох травних залоз, не підвищуючи кислотності шлункового соку; вважаються найбезпечнішим засобом при болю в животі нез’ясованої етіології, метеоризмі, здутті. Листя м’яти перцевої виявляє знеболювальний, протизапальний, антимікробний, жовчогінний, спазмолітичний і вітрогінний ефект. Квітки календули, квітки пижма та трава деревію, інші компоненти у складі збору «ФІТОГЕПАТОЛ», зумовлюють холекінетичні (сприяють виділенню жовчі у кишечник), протизапальні, детоксикаційні, спазмолітичні та протимікробні властивості.

Лікарський засіб збір «Садіфіт», що містить топінамбура бульби, стевії листя, чорниці пагони, квасолі стулки плодів, чай зелений, м’яти перцевої листя, рекомендовано для медичного застосування при легких та середніх формах цукрового діабету II типу ( у складі комплексної терапії). Біологічно активні речовини збору чинять гіпоглікемічну дію при цукровому діабеті II типу легкої та середньої тяжкості, що дає можливість у ряді випадків знизити добові дози пероральних антидіабетичних засобів; регулюють функцію травного тракту, стимулюють активність підшлункової залози, нормалізують обмінні процеси, знижують рівень холестерину у крові, виявляють протизапальні, жовчогінні та сечогінні властивості. Протипоказами до вживання збору «Садіфіт» є гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату, період вагітності або годування груддю; бронхіальна астма, загострення хронічного панкреатиту.

Щонайменше 2—3 тижні необхідно для забезпечення розвитку належного ефекту від прийому рослинного засобу. Слід чергувати використання зборів для запобігання виникнення побічної дії, передозування та інших небажаних наслідків. Враховуючи загальний фітотерапевтичний підхід щодо періодів використання певного рослинного засобу, повторні курси варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.

Категорія: Садіфіт, Фітогепатол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.