Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

11.11.20, Виолетта Неруш

Добрый день! Скажите, пожалуйста, какими травами и т.д. стабилизировать повешенное артериальное давление при повышенной свертываемости крови? Заранее благодарю за ответ.

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Доброго дня!

Добра сумісність з іншими лікарськими засобами, стійкий та м’який терапевтичний ефект при значній ефективності, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, є серед основних переваг комплексних рослинних препаратів, насамперед зборів.

Фіточай «Гіпертофітол плюс»,що містить астрагала шерстистоквіткового траву, глоду листя і квіти, конюшини лугової траву, липи квіти, лопуха корінь, берези листя, м’яти перцевої листя, рекомендується з метою поліпшення функціонального стану серцево-судинної системи, нормалізації підвищеного артеріального тиску; зменшує рівень нервового напруження; сприяє зниженню рівня холестерину та запобігає розвитку атеросклерозу. Настої з листя та квіток глоду, важливого компоненту «Гіпертофітол плюс», покращують роботу серцевого м'яза, усувають порушення ритму серцевих скорочень (аритмії), посилюють кровообіг у коронарних судинах серця та судинах головного мозку, нормалізують артеріальний тиск, знижують проникність стінок кровоносних судин і капілярів, сприяють зниженню рівня холестерину в крові.

Фіточай «Гіпертофітол», до складу якого входять астрагалу шерстистоквіткового трава, звіробою трава, м’яти перцевої листя, меліси трава, календули квітки, хмелю супліддя, чебрецю трава, рекомендовано для поліпшення функціонального стану серцево-судинної та нервової системи, нормалізації підвищеного артеріального тиску.

Препарати меліси лікарської, яка поряд з травою астрагалу шерстистоквіткового антиаритмічної дії входить до складу фіточаю ГІПЕРТОФІТОЛ, застосовуються для комплексного лікування пацієнтів з алергічними реакціями, профілактики алергічних і стресових станів організму та усунення спазмів судин мозку, жовчного міхура, спастичного коліту, для нормалізації ритму серця (при екстрасистолії, тахікардії, пароксизмальній тахікардії), лікування вегето-судинної дистонії, гіпертонічної хвороби.

Розрідження крові можна досягти шляхом застосування антиагрегантних засобів та антикоагулянтів.

Антиагреганти запобігають склеюванню тромбоцитів і еритроцитів, подальшому прилипанню до ендотелію кровоносних судин, що веде до поліпшення плинності крові. Призначають антиагреганти з метою запобігання утворення розвитку післяопераційних тромбів, тромбоемболічних ускладнень при ішемічній хворобі серця та інфаркті міокарда, інших захворюваннях з підвищеним ризиком тромбоутворення.

Зменшення в’язкості і згортання крові, що веде до запобігання утворення тромбів, також досягається призначенням антикоагулянтів. Похідні оксикумарину, які містяться у траві буркуна лікарського, є антикоагулянтами непрямої дії, антагоністами вітаміну К. Найбільш відоме внутрішнє використання трави буркуна при інфарктах, інсультах, тромбофлебітах, гіпертонічних кризах, облітеруючому ендартеріїті – у разі необхідності розширити периферичні судини.

Дозвольте звернути Вашу увагу на лікарський засіб у формі збору ФІТОСЕДАН, який рекомендовано у складі комплексної терапії при підвищеному нервовому збудженні, порушеннях сну (безсонні), нейроциркуляторній дистонії за гіпертонічним типом, функціональних спазмах травного тракту. У склад даного збору входять пустирника трава, материнки трава, чебрецю трава, валеріани кореневища з коренями, буркуну трава. Наявна у складі збору ФІТОСЕДАН трава буркуну може сприяти прояву антикоагулянтного ефекту.

Валеріана у складі збору «Фітоседан» забезпечує зменшення прояви збудливості центральної нервової системи, безсоння, посилення дії снотворних засобів при неврозах серцево-судинної системи, нервовому порушенні, істерії, хронічних порушеннях коронарного кровообігу, при гіпертонічній хворобі 1-го ступеня, серцебиттях, пароксизмальній тахікардії, пов'язаній з невротичним станом. Пустирника (собачої кропиви) трава, інший важливий компонент збору «Фітоседан», має виражені седативні, спазмолітичні і гіпотензивні властивості, уповільнює серцевий ритм, підвищує силу серцевих скорочень. Вживання пустирника рекомендовано у складі комплексної терапії при неврозах та неврозоподібних станах; надмірній нервовій збудливості; артеріальній гіпертензії легкого ступеня.

Комплексна дія лікарського засобу «Фітоседан» не лише дозволяє вирішити невротичні проблеми, а й запобігає та усуває вегетативно-соматичні порушення, які виникають на фоні розладу нервової системи, сприяє нормалізації серцевої діяльності.

Для забезпечення оптимальної дії та запобігання розвитку небажаних ефектів фітотерапевтичних засобів (у складі комплексної терапії, за узгодженням з лікарем), збори лікарських рослин варто чергувати; доцільно проводити щонайменше тритижневі курси прийому кожного із них, при цьому краще одночасно вживати лише один із обраних Вами зборів. Варто проходити 1-2 рази на рік упродовж кількох років повторні курси для кожного із зборів.


Категорія: Фітоседан, Гіпертофітол плюс, Гіпертофітол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.