Запитання, на які вже є відповіді
Какой промежуток времени пить льон для похудения, и какой должен быть перерыв?
Насіння льону - потужній природній засіб для пригнічення апетиту, який підтримує процес схуднення, а також є хорошим джерелом харчових волокон та омега-3 жирних кислот.
Насіння льону належить до м'якодіючих проносних засобів. Набухаючи в шлунково- кишковому тракті, воно подразнює слизову оболонку кишок і цим посилює перистальтику. Швидкому просуванню кишкового вмісту сприяє й жирна олія, що є в насінні. Поряд з цим препарати з насіння льону мають обволікаючі й протизапальні властивості, зумовлені наявністю в ньому значної кількості слизу.
Основними показами до вживання насіння льону у складі комплексної терапії є гастрит, виразки шлунка, які супроводжуються нудотою, печією, підвищеною кислотністю. Протипоказами до застосування є підвищена чутливість до біологічно активних речовин сировини, гострий або хронічний холецистит у стадії загострення, непрохідність кишок.
При схильності до надмірної ваги, з метою очищення кишечника й профілактики гастриту, рекомендовано вранці та ввечері з'їдати по 2 столові ложки подрібненого насіння, запиваючи великою кількістю рідини, щоб насіння якомога більше набрякло й зайняло увесь шлунок. Протягом дня слід підсилювати ефект, випиваючи не менш ніж 2 л. 1 – 2 столові ложки вважається добовою нормою для насіння льону.
Щонайменше 2—3 тижні необхідно для забезпечення розвитку належного ефекту від прийому рослинного засобу. При корекції фігури частота зміни фітозасобів може становити кожні 1-1,5 місяці.
Враховуючи загальний фітотерапевтичний підхід щодо періодів використання певного рослинного засобу, повторні курси варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.
Для забезпечення принципу безперервності, варто створити 2-4 фітокомпозиції, різні за складом, але однакові за терапевтичною активністю та спрямованістю. Чергуючи застосування таких сумішей, запобігають виникненню побічної дії, передозування та інших небажаних наслідків. Іншими рекомендованими засобами з цією метою є фіточаї «Грація плюс» та «Грація».
До складу фіточаю "Грація" входять суданської троянди пелюстки та сени листя, "Грація плюс"- суданської троянди пелюстки, сени листя, крушини кора та бузини чорної квітки. Дані рослинні засоби рекомендуються в якості дієтичних добавок до раціону харчування як додаткове джерело антраглікозидів, вітамінів (С, РР, Р), органічних кислот, флавоноїдів, полісахаридів, амінокислот, макро- та мікроелементів.
Комплекси біологічно активних речовин фіточаїв «Грація» та «Грація плюс» позитивно впливають на жовчовидільну та антитоксичну функції печінки, покращують травлення, посилюють моторну функцію товстої кишки; мають загальнозміцнюючі, адаптогенні, послаблюючі властивості.
Вживають фіточай «Грація» з метою схуднення для осіб з помірно надлишковою масою тіла та виведення з організму екзо- та ендогенних токсичних речовин. «Грація плюс» рекомендована для осіб, які контролюють масу тіла.