Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

07.11.20, Наталья

Какой промежуток времени пить льон для похудения, и какой должен быть перерыв?

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Насіння льону - потужній природній засіб для пригнічення апетиту, який підтримує процес схуднення, а також є хорошим джерелом харчових волокон та омега-3 жирних кислот.

Насіння льону належить до м'якодіючих проносних засобів. Набухаючи в шлунково- кишковому тракті, воно подразнює слизову оболонку кишок і цим посилює перистальтику. Швидкому просуванню кишкового вмісту сприяє й жирна олія, що є в насінні. Поряд з цим препарати з насіння льону мають обволікаючі й протизапальні властивості, зумовлені наявністю в ньому значної кількості слизу.

Основними показами до вживання насіння льону у складі комплексної терапії є гастрит, виразки шлунка, які супроводжуються нудотою, печією, підвищеною кислотністю. Протипоказами до застосування є підвищена чутливість до біологічно активних речовин сировини, гострий або хронічний холецистит у стадії загострення, непрохідність кишок.

При схильності до надмірної ваги, з метою очищення кишечника й профілактики гастриту, рекомендовано вранці та ввечері з'їдати по 2 столові ложки подрібненого насіння, запиваючи великою кількістю рідини, щоб насіння якомога більше набрякло й зайняло увесь шлунок. Протягом дня слід підсилювати ефект, випиваючи не менш ніж 2 л. 1 – 2 столові ложки вважається добовою нормою для насіння льону.

Щонайменше 2—3 тижні необхідно для забезпечення розвитку належного ефекту від прийому рослинного засобу. При корекції фігури частота зміни фітозасобів може становити кожні 1-1,5 місяці.

Враховуючи загальний фітотерапевтичний підхід щодо періодів використання певного рослинного засобу, повторні курси варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.

Для забезпечення принципу безперервності, варто створити 2-4 фітокомпозиції, різні за складом, але однакові за терапевтичною активністю та спрямованістю. Чергуючи застосування таких сумішей, запобігають виникненню побічної дії, передозування та інших небажаних наслідків. Іншими рекомендованими засобами з цією метою є фіточаї «Грація плюс» та «Грація».

До складу фіточаю "Грація" входять суданської троянди пелюстки та сени листя, "Грація плюс"- суданської троянди пелюстки, сени листя, крушини кора та бузини чорної квітки. Дані рослинні засоби рекомендуються в якості дієтичних добавок до раціону харчування як додаткове джерело антраглікозидів, вітамінів (С, РР, Р), органічних кислот, флавоноїдів, полісахаридів, амінокислот, макро- та мікроелементів.

Комплекси біологічно активних речовин фіточаїв «Грація» та «Грація плюс» позитивно впливають на жовчовидільну та антитоксичну функції печінки, покращують травлення, посилюють моторну функцію товстої кишки; мають загальнозміцнюючі, адаптогенні, послаблюючі властивості.

Вживають фіточай «Грація» з метою схуднення для осіб з помірно надлишковою масою тіла та виведення з організму екзо- та ендогенних токсичних речовин. «Грація плюс» рекомендована для осіб, які контролюють масу тіла.

Категорія: Льону насіння, Грація, Грація плюс
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.