Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

17.10.20, Инна

Добрый день. Можно ли принимать настой Фитонефрол и Фитогепатол одновременно? Так как есть небольшое воспаление почек, а также ухудшение показателей печени. Спасибо

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Доброго дня!

Лікарський засіб рослинного походження «Фітонефрол» містить листя мучниці, квітки календули, плоди кропу пахучого, кореневища з коренями елеутерокока колючого, листя м’яти перцевої. «Фітонефрол» чинить діуретичну, протимікробну, протизапальну та спазмолітичну дію; його застосовують у комплексній терапії запальних захворювань нирок та сечовивідних шляхів.

Квітки календули забезпечують протизапальну, антиоксидантну та детоксикаційну дію препарату; є відомим протимікробним і протизапальним засобом місцевої та загальної неспецифічної дії. Усунення застійних явищ у нирках досягається використанням спазмолітичних (плодів кропу) та сечогінних компонентів даного збору. Ефірна олія та кумарини плодів кропу пахучого у складі «Фітонефролу» забезпечують значну спазмолітину дію; вміст цих ж сполук, а також мікроелементів та вітамінів – протимікробний і м’який сечогінний ефекти. Насіння кропу народна медицина рекомендує як загальнозміцнюючий засіб м’якої, але стабільної дії . М’ята перцева – спазмолітичний компонент збору; забезпечує рефлекторне розширення судин та поліпшення мікроциркуляції.

Важливими видами терапевтичної активності лікувального збору «ФІТОГЕПАТОЛ» є жовчогінна, гепатопротекторна, протизапальна, протимікробна, спазмолітична та репаративна. До складу даного збору входять квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, трава деревію, квітки пижма. Медичне застосування лікарського засобу «ФІТОГЕПАТОЛ» рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура (хронічного некалькульозного холециститу, холангіту, дискінезій жовчновивідних шляхів).

Квітки ромашки посилюють функції багатьох травних залоз, не підвищуючи кислотності шлункового соку; вважаються найбезпечнішим засобом при болю в животі нез’ясованої етіології, метеоризмі, здутті. Листя м’яти перцевої виявляє знеболювальний, протизапальний, антимікробний, жовчогінний, спазмолітичний і вітрогінний ефект. Квітки календули, квітки пижма та трава деревію, інші компоненти у складі збору «ФІТОГЕПАТОЛ», зумовлюють холекінетичні (сприяють виділенню жовчі у кишечник), протизапальні, детоксикаційні, спазмолітичні та протимікробні властивості.

Для забезпечення оптимальної дії та запобігання розвитку небажаних ефектів фітотерапевтичних засобів (у складі комплексної терапії, за узгодженням з лікарем), збори лікарських рослин варто чергувати; доцільно проводити щонайменше трьохтижневі курси прийому кожного із них, при цьому все ж краще одночасно вживати лише один із обраних Вами зборів. Повторні курси для кожного із зборів варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.

У Вашому випадку, враховуючи наявність запального процесу у нирках, варто розпочати цикл фітотерапії курсом прийому збору «Фітонефрол», який водночас сприятиме усуненню можливих рефлекторних симптомів органів травної системи (нудоти, здуття живота, затримки дефекації), завдяки дії послаблюючого та спазмолітичного компоненту - плодів кропу; листя м’яти перцевої виявлятиме знеболювальний, протизапальний, антимікробний, жовчогінний, спазмолітичний і вітрогінний ефект, а квітки календули сприятимуть виділенню жовчі у кишечник, забезпечуватимуть протизапальну, детоксикаційну, спазмолітичну та протимікробну активність.

Категорія: Фітогепатол, Фітонефрол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.