Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

31.05.20, марина

какие травы принимать при джвп гипомоторный тип и реактивном панкреатите

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Доброго Вам дня!

Перевагами комплексних рослинних препаратів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими лікарськими засобами, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, стійкий та м’який терапевтичний ефект при значній ефективності.

Важливими видами терапевтичної активності лікувального збору «ФІТОГЕПАТОЛ» є спазмолітична, жовчогінна, гепатопротекторна, протизапальна, протимікробна та репаративна. До складу даного збору входять квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, трава деревію, квітки пижма. Медичне застосування лікарського засобу «ФІТОГЕПАТОЛ» рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура (хронічного некалькульозного холециститу, холангіту, дискінезій жовчновивідних шляхів). Протипоказами до вживання є лише підвищена чутливість до компонентів препарату, калькульозний холецистит, період вагітності та годування груддю.

Квітки ромашки у складі збору «ФІТОГЕПАТОЛ» посилюють функції багатьох травних залоз, не підвищуючи кислотності шлункового соку; вважаються найбезпечнішим засобом при болю в животі нез’ясованої етіології, метеоризмі, здутті. Листя м’яти перцевої виявляє знеболювальний, протизапальний, антимікробний, жовчогінний, спазмолітичний і вітрогінний ефект. Квітки календули, квітки пижма та трава деревію, інші компоненти у складі збору «ФІТОГЕПАТОЛ», зумовлюють холекінетичні (сприяють виділенню жовчі у кишечник), протизапальні, детоксикаційні, спазмолітичні та протимікробні властивості.

Лікарський засіб «Фітогастрол» чинить спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну, обволікаючу (захист слизових оболонок), вітрогінну дію, нормалізує секрецію шлункових залоз. До складу збору входять ромашки квітки, м̕яти перцевої листя, кропу пахучого плоди, лепехи кореневища, солодки корені; його рекомендовано для медичного застосування у комплексній терапії захворювань травного тракту при гастриті, функціональній диспепсії, синдромі подразненої кишки. Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів препарату, калькульозний холецистит (ЖКХ), виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення. Препарат не застосовують дітям до 12 років.

Важливо відзначити, що корені солодки у складі збору «ФІТОГАСТРОЛ» зменшують загальну інтоксикацію та стан запальних процесів (зокрема у підшлунковій залозі), стимулюють перистальтику кишок. Плоди кропу запашного - шлунковий засіб при різних формах захворювань, що супроводжуються кольками, судомами кишок, диспепсією, зокрема при метеоризмі та гастриті, завдяки спазмолітичній і вітрогінній дії. Кореневища лепехи, інший важливий компонент збору «Фітогастрол», забезпечують ефективне позбавлення від печії. Особливості впливу квіток ромашки та листя м’яти перцевої на органи травної системи описано вище.

Щонайменше 2—3 тижні необхідно для забезпечення розвитку належного ефекту від прийому рослинного засобу. Слід чергувати використання зборів для запобігання виникнення побічної дії, передозування та інших небажаних наслідків. Враховуючи загальний фітотерапевтичний підхід щодо періодів використання певного рослинного засобу, повторні курси варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.

Категорія: Фітогастрол, Фітогепатол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.