Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

15.05.20, Иван

Здравствуйте! У меня тяжесть с левой и с правой стороны живота, буд то повесили гирьки. Тяжеть эта мигрирует то выше то ниже. Прослеживается чувство жжение в этих местах. Температура часто подмимается до 37. Урологи говорят что скорее всего что то с кишечником. К гастроэнтерологу пока что не попал. Какие травки посоетуете попить?

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Здрастуйте!

Перевагами комплексних рослинних препаратів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими лікарськими засобами, стійкий та м’який терапевтичний ефект при значній ефективності, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування.

Лікарський засіб ФІТОГАСТРОЛ чинить спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну, обволікаючу (захист слизових оболонок), вітрогінну дію, нормалізує секрецію шлункових залоз. До складу збору входять ромашки квітки, м̕яти перцевої листя, кропу пахучого плоди, лепехи кореневища, солодки корені; його рекомендовано для медичного застосування у комплексній терапії захворювань травного тракту при гастриті, функціональній диспепсії, синдромі подразненої кишки.

Квітки ромашки у складі збору «Фітогастрол» посилюють функції багатьох травних залоз, не підвищуючи кислотності шлункового соку; вважаються найбезпечнішим засобом при болю в животі нез’ясованої етіології, метеоризмі, здутті. Листя м’яти перцевої виявляє знеболювальний, протизапальний, антимікробний, жовчогінний, спазмолітичний і вітрогінний ефект. Плоди кропу запашного - шлунковий засіб при різних формах захворювань, що супроводжуються кольками, судомами кишок, диспепсією, зокрема при метеоризмі та гастриті, завдяки спазмолітичній і вітрогінній дії. Корені солодки зменшують загальну інтоксикацію та стан запальних процесів (зокрема у підшлунковій залозі), стимулюють перистальтику кишок. Кореневища лепехи, інший важливий компонент збору «Фітогастрол», забезпечують ефективне позбавлення від печії. Протипокази для призначення «ФІТОГАСТРОЛу»: підвищена чутливість до компонентів препарату, калькульозний холецистит, період загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки. Тривалість курсу лікування залежить від характеру захворювання і визначається лікарем.

Лікувальний збір «ФІТОГЕПАТОЛ»виробництва ПрАТ «Ліктрави», важливими видами терапевтичної активності якого є жовчогінна, гепатопротекторна, протизапальна, протимікробна, спазмолітична та репаративна, у Вашому випадку заслуговує на особливу увагу. До складу даного збору входять квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, трава деревію, квітки пижма. Медичне застосування лікарського засобу «ФІТОГЕПАТОЛ» рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура (хронічного некалькульозного холециститу, холангіту, дискінезій жовчновивідних шляхів). Протипоказами до вживання є лише підвищена чутливість до компонентів препарату, калькульозний холецистит, період вагітності та годування груддю.

Щонайменше 2—3 тижні необхідно для забезпечення розвитку належного ефекту від прийому рослинного засобу. Враховуючи загальний фітотерапевтичний підхід щодо періодів використання певного рослинного засобу, повторні курси варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.

Для встановлення точного діагнозу і вибору базової терапії Вам слід звернутись до гастроентеролога.

Категорія: Фітогастрол, Фітогепатол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.