Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

08.04.20, Фая

Я хочу похудеть,как начала пить эту травяной чай у менч без конечно бегаю но похудению результат примерно через сколько почувствую

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Експерти ВООЗ рекомендують знижувати масу тіла із швидкістю 6-12 кг за 20-24 тижні. Недоцільно прагнути до швидшої втрати маси тіла, оскільки це фізіологічно невиправдано, для цього потрібні спеціальні медичні показання. При швидкому ефекті маса тіла у людини за короткий проміжок часу може повернутися до початкового рівня. Це пов’язано з тим, що зменшення калорійності їжі на короткий обмежений термін супроводжується компенсаторним зниженням швидкості основного обміну, що веде за собою накопичення маси тіла.

Оптимальним вважається зниження маси тіла на 10-15 % протягом 4-6 місяців і підтримання на цьому рівні надалі. У такий спосіб втрата маси тіла складає 0,5-1,0 кг на тиждень, переважно за рахунок жирової тканини, і за 3-5 місяців досягає 5-10 кг.

Доведено, що зменшення ваги на 5-15% від початкової величини супроводжується значним покращанням перебігу супутніх захворювань. Досягнення такої втрати маси тіла є фактично і фізично реальним, проте інтенсивне зменшення маси тіла є небезпечним, оскільки існує ризик виникнення рецидивів і розвитку ускладнень.

Жодна дієта не буде достатньо ефективною, якщо організм не очиститься і його робота не нормалізується. Тому боротьбу із зайвою вагою необхідно починати з виведення із організму шлаків. Тільки чистий кишечник та гарна робота печінки і всього шлунково-кишкового тракту дозволять організму нормально переробляти корисні речовини і не накопичувати зайві кілограми.

Серед суттєвих переваг комплексних фітозасобів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими препаратами, м’яка терапевтична дія на організм, висока ефективність за стійкого лікувального ефекту, можливість використання як у профілактиці, так і лікуванні.

Враховуючи вищенаведені дані, хочемо звернути Вашу увагу на фіточай «Грація» https://liktravy.ua/products/medical/fitochaj-gracija , до складу якого входять суданської троянди пелюстки та сени листя, і фіточай «Грація плюс» https://liktravy.ua/products/medical/gracija-pljus виробництва ПрАТ «Ліктрави», що містять суданської троянди пелюстки, сени листя, крушини кору та бузини чорної квітки. Застосування даних фіточаїв варто чергувати.

Дані рослинні засоби рекомендуються в якості дієтичних добавок до раціону харчування як додаткове джерело антраглікозидів, вітамінів (С, РР, Р), органічних кислот, флавоноїдів, полісахаридів, амінокислот, макро- та мікроелементів.

Комплекси біологічно активних речовин фіточаїв «Грація» та «Грація плюс» позитивно впливають на жовчовидільну та антитоксичну функції печінки, покращують травлення, посилюють моторну функцію товстої кишки; мають загальнозміцнюючі, адаптогенні, послаблюючі властивості.

Дані наукових досліджень свідчать, що споживання екстракту пелюсток суданської троянди (Hibiscus sabdariffa), яка входить у склад фіточаїв «Грація» та «Грація плюс», у людей знижує масу тіла, індекс маси тіла, вміст вільних жирних кислот крові, холестерину, ліпопротеїнів низької щільності, а також запаси жиру. Антиоксидатні властивості антоціанів суданської троянди сприяють гіпотензивній, гіполіпідемічній, ангіо- і кардіозахисній активності.

Листя сени, інший компонент даних зборів – це очищення всього організму від шлаків і токсинів, які часто є основною причиною набору зайвої ваги. Основними речовинами, завдяки яким листя сени діє як проносний і очисний засіб, є антраглікозиди, які посилюють моторику товстої кишки, прискорюють виведення із організму продуктів обміну речовин.

Кора крушини, яка наявна у фіточаї «Грація плюс», є ефективним засобом, який чинить м’яку послаблювальну дію, забезпечуючи очищення кишок, а квітки бузини сприяють кращому виведенню з організму продуктів обміну.

Нагадуємо, що дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування; перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Вживають фіточай «Грація» з метою схуднення для осіб з помірно надлишковою масою тіла та виведення з організму екзо- та ендогенних токсичних речовин. «Грація плюс» рекомендована для осіб, які контролюють масу тіла.

Категорія: Грація, Грація плюс
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.