Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

29.03.20, Світлана

доброго дня мене цікавлять настої принавязливих станах і нервозах...дякую

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Добрий день!

Під поняттям «невроз» розуміють узагальнюючий термін щодо хронічних або затяжних розладів нервової системи психогенного походження, який супроводжуються зміною психоемоційного стану, зниженням розумової та фізичної працездатності, нав'язливими думками, істерією і астенічними симптомами.

Як психічні симптоми розвитку неврозів виникають переживання тривоги, страхів, панічних атак. Депресії і панічні атаки є однією з причин безсоння, серед симптомів якого часто зустрічаються почуття тривоги, туги, страх вночі перед сном.

Серед важливих переваг комплексних рослинних препаратів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими засобами, м’який терапевтичний ефект, значна ефективність при стійкому лікувальному ефекті, можливість застосування для профілактики і лікування.

На особливу увагу у Вашому випадку заслуговує лікарський засіб у формі збору «Фітоседан» https://liktravy.ua/products/medical/fitosedan – снодійний та седативний препарат, до складу якого входять валеріани кореневища з коренями, пустирника трава, материнки трава, чебрецю трава, буркуну трава. «Фітоседан» чинить седативну (заспокійливу), спазмолітичну дію та показаний до застосування при підвищеному нервовому збудженні, порушенні сну (безсонні), нейроциркуляторній дистонії за гіпертонічним типом, спазмі травного тракту.

Настій валеріани у складі збору «Фітоседан» забезпечує зменшення прояви збудливості центральної нервової системи, безсоння, посилення дії снотворних засобів при неврозах серцево-судинної системи, нервовому порушенні, істерії, хронічних порушеннях коронарного кровообігу, при гіпертонічній хворобі 1-го ступеня, серцебиттях, пароксизмальній тахікардії, пов'язаній з невротичним станом.

Пустирника (собачої кропиви) трава, інший важливий компонент лікарського засобу у формі збору «Фітоседан», має виражені седативні, спазмолітичні і гіпотензивні властивості, уповільнює серцевий ритм, підвищує силу серцевих скорочень. Вживання пустирника рекомендовано у складі комплексної терапії при неврозах та неврозоподібних станах; надмірній нервовій збудливості; артеріальній гіпертензії легкого ступеня.

Протипоказами до застосування «Фітоседану» є лише підвищена чутливість до компонентів препарату, період вагітності або годування груддю. Препарат не призначають водіям та особам, які працюють з механізмами та пристроями, що потребують швидкості психомоторних реакцій.

Комплексна дія лікарського засобу «Фітоседан» не тільки дозволяє вирішити невротичні проблеми, а й запобігає та усуває вегетативно-соматичні порушення, які виникають на фоні розладу нервової системи, сприяє нормалізації діяльності серця.

Категорія: Фітоседан
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.