Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

26.01.20, Юлия

Здравствуйте! у меня ожирение 3 степени, перешла на правильное питание и по-немногу сбрасываю лишнее... вот только зверский аппетит мне в этом мешает! может есть какая нибудь травка, которая может помочь мне снизить аппетит, т.к. прибегать к химеопрепаратам не хочется! заранее спасибо!

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Здрастуйте!

Види лікарської рослинної сировини, які можуть бути рекомендовані для зменшення апетиту, при надмірній вазі, представлені наступними асортиментними позиціями ПрАТ «Ліктрави»: слані ламінарії, насіння льону, шишки хмелю, ягоди Годжі. Комплексними ж фітозасобами, які слід застосовувати з метою корекції фігури, є «Грація» й «Грація плюс». https://liktravy.ua/

Багато лікарських рослин контролюють відчуття голоду, завдяки вмісту у них розчинних волокон, які вбирають воду і значно набрякають у шлунку. До них належить, наприклад, насіння льону, багате білком і клітковиною, яке збільшуючись в кишківнику у декілька разів, заповнює його і діє як проносний засіб. Насіння льону - потужній природній засіб для пригнічення апетиту, який підтримує процес схуднення, а також є хорошим джерелом харчових волокон та омега-3 жирних кислот (Gupta et al., 2015).

Вживання морських водоростей роду Ламінарія веде до поліпшення обміну речовин та очищення організму; їжа перетравлюється швидше, а калорії витрачаються більш інтенсивно. Фукоксантин – один з важливих каротиноїдів – антиоксидантів ламінарії, що забезпечує зниження надмірної ваги (Gammone, D’Orazio, 2015; Miyashita et al.,2011). Ще одна важлива функція сланей ламінарії для схуднення — насичення організму необхідними мікроелементами та вітамінами. Слані ламінарії - низькокалорійний продукт, при цьому вони створюють відчуття ситості надовго, заповнюючи місце в шлунку. Застосовуючи сухі слані, можна провести м'яке очищення кишок ламінарією. Висушену ламінарію можна вживати в чистому вигляді, попередньо подрібнивши, а можна додавати її в їжу, наприклад, заправляти салати. Також, завдяки спеціальним частинкам, що вбирають токсини, вдається звільнити весь організм від накопичених роками шкідливих речовин. Все це сприяє не лише зниженню маси тіла, але й оздоровленню. Ефективний рецепт для очищення кишок: 3 ст. л. сухої сланей ламінарії залити 1 л окропу та залишити настоюватись на ніч. Вранці злити воду, що не ввібралась. Вжити слані вранці як сніданок протягом трьох діб.

Як відомо, хміль поліпшує травлення (гіркоти) та обмінні процеси. Результати наукового дослідження, опублікованого минулого року новозеландськими вченими (Edward Walker et al., 2019) свідчать, що екстракт шишок (суплідь) хмелю забезпечує зменшення відчуття голоду при періодичному голодуванні (тривалістю 16-24 год, лише прийом води), незалежно від прийому їжі.

«Фіточай «Гіпертофітол», до складу якого входять астрагалу шерстистоквіткового трава, звіробою трава, м’яти перцевої листя, меліси трава, календули квітки, хмелю супліддя, чебрецю трава, рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування з метою поліпшення функціонального стану серцево-судинної та нервової системи, нормалізації підвищеного артеріального тиску. Окрім суплідь хмелю, які здатні зменшувати відчуття голоду, даний фіточай містить траву звіробою, для якої встановлено дію по зниженню гіперліпідемії і надмірної ваги (Husain GM et al., 2011).

Ягоди Годжи рекомендовані для використання в раціонах дієтичного харчування осіб, що контролюють масу тіла, як додаткове джерело біологічно активних речовин, які сприяють поліпшенню метаболізму, стимуляції моторно-секреторної функції кишок, нормалізації рівня холестерину та цукру в крові, виведенню з організму токсичних речовин; продукт має також антиоксидантні, адаптогенні та тонізуючі властивості. Ефективний засіб для схуднення із ягід годжі — чай, рецепт якого поданий на нашому сайті за посиланням: https://liktravy.ua/useful/recipes/chay-iz-yagodam... . Клінічними дослідженнями, проведеними науковцями зі США (Amagase, Nance, 2011), встановлено, що ягоди Годжі збільшують витрату калорій і зменшують окружність талії у здорових мужчин та жінок із надмірною вагою.

Також Вашу увагу хочемо звернути на фіточай «Грація», до складу якого входять суданської троянди пелюстки та сени листя, і фіточай «Грація плюс» виробництва ПрАТ «Ліктрави», що містить суданської троянди пелюстки, сени листя, крушини кору та бузини чорної квітки. Дані рослинні засоби рекомендуються в якості дієтичних добавок до раціону харчування як додаткове джерело антраглікозидів, вітамінів (С, РР, Р), органічних кислот, флавоноїдів, полісахаридів, амінокислот, макро- та мікроелементів. Комплекси біологічно активних речовин фіточаїв «Грація» та «Грація плюс» позитивно впливають на жовчовидільну та антитоксичну функції печінки, покращують травлення, посилюють моторну функцію товстої кишки; мають загальнозміцнюючі, адаптогенні, послаблюючі властивості. Вживають фіточай «Грація» з метою схуднення для осіб з помірно надлишковою масою тіла та виведення з організму екзо- та ендогенних токсичних речовин. «Грація плюс» рекомендована для осіб, які контролюють масу тіла.

Нагадуємо, що дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування; перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Категорія: Ламінарії слані (морська капуста), Льону насіння, Хмелю шишки, Грація, Грація плюс, Гіпертофітол, Ягоди Годжи
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.