Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

20.01.20, Василь

Доброго вечора.Хочу запитати з яких лікарських трав(в яких пропорціях) можна приготувати чай або настоянки при гастродуоденіті(якої форми не знаю,але прописали Оме*,Віс*,Панкреатин,Но*),враховуючи камінь в жовчному міхурі до5мм.Дякую.

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Доброго дня!

Гастродуоденіт - запальний процес дванадцятипалої кишки і пілоричної зони шлунка - характеризується запаленням і перебудовою структури слизової оболонки вищеназваних органів (за неспецифічного типу), а також порушеннями моторно-евакуаторної і секреторної функцій.

Принципи лікування гастродуоденіту ідентичні лікуванню хронічного гастриту.

Препарат Фітогастрол виробництва «Ліктрави» чинить спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну, обволікаючу (захист слизових оболонок), вітрогінну дію, нормалізує секрецію шлункових залоз. До складу лікарського засобу у формі збору ФІТОГАСТРОЛ входять: ромашки квітки, м̕яти перцевої листя, кропу пахучого плоди, лепехи (аїру) кореневища, солодки корені. Препарат «ФІТОГАСТРОЛ» рекомендовано для медичного застосування у комплексній терапіїзахворювань травного тракту при гастриті, функціональній диспепсії (функціональних порушеннях травлення), синдромі подразненої кишки.

Протипокази для призначення «ФІТОГАСТРОЛу»: підвищена чутливість до компонентів препарату, калькульозний холецистит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення.

Жовчнокам’яна хвороба (холелітіаз) - це обмінне захворювання, що характеризується порушенням колоїдного стану жовчі і утворенням конгломератів (каменів) холестерину і солей білірубіну. Утворенню каменів сприяє дискінезія жовчовидільних шляхів, застій жовчі в жовчному міхурі та інфекція. Дискінезії жовчних ходів являються передумовою для розвитку запального процесів в жовчних ходах і виникнення жовчокам”яної хвороби. Звичайно наявність каменів ускладнюється хронічним холециститом.

Важливими видами терапевтичної активності збору «ФІТОГЕПАТОЛ» є жовчогінна, гепатопротекторна, протизапальна, протимікробна, спазмолітична та репаративна. До складу даного збору входять квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, трава деревію, квітки пижма. Медичне застосування лікарського засобу «ФІТОГЕПАТОЛ» рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура (хронічного некалькульозного холециститу, холангіту, дискінезій жовчновивідних шляхів). Протипоказане застосування «ФІТОГЕПАТОЛу» при підвищеній чутливості до компонентів препарату і калькульозному холециститі (тобто, холециститі, що супроводжується наявністю камінців).

Для забезпечення оптимальної дії та запобігання розвитку небажаних ефектів фітотерапевтичних засобів у складі комплексної терапії, за узгодженням з лікарем, вищенаведені збори лікарських рослин варто чергувати; доцільно проводити щонайменше трьохтижневі курси прийому кожного із них, при цьому одночасно вживаючи лише один із обраних Вами зборів. Повторні курси для кожного із зборів варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.

Категорія: Фітогастрол, Фітогепатол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.