Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

11.11.19, Ірина Ігорівна

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, які трави можна пити дитині для заспокоєння нервової системи? Дякую.

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше
Добрий день! Асортимент заспокійливих засобів в асортименті ПрАТ «Ліктрави» є значним і представлений наступними найменуваннями: «Фітоседан» збір, Заспокійливий збір № 2, валеріани кореневища з коренями, м'яти перцевої листя, меліси трава, шишки хмелю, пустирника (собачої кропиви) трава, глоду плоди, глоду листя і квітки, материнки трава, трава чебрецю, ромашки квітки, плоди фенхелю. Дозвольте звернути особливу увагу на рослинні засоби седативної дії у формі зборів, які забезпечують комплексну дію на відповідні ланки та системи організму. Лікарський засіб «Фітоседан» у формі збору виробництва ПрАТ «Ліктрави» – снодійний та седативний препарат, до складу якого входять пустирника трава, материнки трава, чабрецю трава, валеріани кореневища з коренями, буркуну трава. «Фітоседан» чинить седативну (заспокійливу), спазмолітичну дію та показаний до застосування при підвищеному нервовому збудженні, порушенні сну (безсонні), нейроциркуляторній дистонії за гіпертонічним типом, спазмі травного тракту. «Фітоседан» рекомендований дітям з 12 років. Заспокійливий збір № 2 виробництва ПрАТ «Ліктрави» – снодійний та седативний засіб, що містить у своєму складі пустирника траву, хмелю шишки, м’яти перцевої листя, валеріани кореневища з коренями, солодки корені. Активні сполуки збору чинять седативну, спазмолітичну дію та зменшують збудливість ЦНС. Заспокійливий збір № 2 застосовують дітям від 5 років за призначенням лікаря. Вживають настій, приготовлений згідно інструкції, у теплому вигляді 2 рази на добу за 20-30 хв до їжі: дорослим і дітям від 14 років - по 1 склянці, дітям 10-14 років - по 1/2 склянки, 7-10 років - по 1/3 склянки, 5-7 років - по 2 столових ложки. Курс лікування «Заспокійливим збором № 2» становить 2 - 4 тижні. При виборі монокомпонентних заспокійливих рослинних засобів (валеріани кореневищ з коренями, м'яти перцевої листя, меліси трави, шишок хмелю, пустирника трави, глоду плодів, глоду листя і квіток, материнки трави, трави чебрецю, ромашки квіток, плодів фенхелю) необхідно ознайомитись з інструкцією по застосуванню, де наведено особливості призначення, застосування і дозування для відповідного віку дитини.
Категорія: Валеріани кореневища з коренями, Глоду листя і квітки, Глоду плоди, Грициків трава, Заспокійливий збір №2, М'яти перцевої листя, Материнки трава, Меліси трава, Пустирника трава, Ромашки квітки, Фенхелю плоди, Фітоседан, Чебрецю трава, Хмелю шишки
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.