Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

23.07.19, Валерій

Доброго дня. Лікую бактеріальний простатит, причиною якого є кишкова паличка в простаті. Пробував приймати трави на основі ялівцю, деревію, лимонник та інші. Підскочив тиск. Порадьте, будь ласка, комплекс трав з антибактеріальним ефектом і одночасно, щоб не викликали гіпертонію? Дуже вам дякую.

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше
Доброго дня! Розвиток більшості інфекційних та запальних захворювань зумовлений наявністю певних збудників. В загальному, при виборі фітотерапії необхідно вибирати лікарські рослинні засоби, до яких є чутливими збудники певних захворювань. Більшу ефективність дії слід очікувати від готових багатокомпонентних зборів. Збір «Фітоцистол» застосовують у комплексній терапії гострих і хронічних захворювань в урології (простатит, цистит, уретрит). До складу даного лікарського засобу входять листя брусниці, трава звіробою, плоди шипшини, трава причепи. Даний препарат рослинного походження виробництва ПрАТ «Ліктрави» виявляє протимікробну дію відносно кишкової палички, стафілокока,, синьогнійної палички, протея та деяких інших мікроорганізмів, які найчастіше є причиною захворювань сечовидільної системи. Збір «Фітоцистол» виявляє також протизапальну й діуретичну активність. Компоненти збору не виявляють вираженої гіпертензивної активності; гіпертонічна хвороба та інші стани, що супроводжуються підвищеним тиском, не є протипоказом до застосування даного збору. Арбутин і метиларбутин, який міститься у складі Фітоцистолу (листя та пагони брусниці) у нирках гідролізуються до гідрохінону, який виділяється системою ниркових канальців і спричинює дезінфекційну дію на сечові шляхи. Крім того, в народній медицині пагони використовують як в’яжучий, гемостатичний, тонізуючий, ранозагоювальний, жарознижувальний засіб. Трава звіробою чинить протимікробну, протизапальну, спазмолітичну дію, позитивні метаболічні ефекти, а також посилює видільну функцію нирок. Плоди шипшини застосовують для покращення обміну речовин, підвищення резистентності до інфекційних захворювань, часто поєднують зі сечогінними засобами. Трава череди діє діуретично, бактерицидно і потогінно, нормалізує порушений обмін речовин. При нагоді дозвольте проінформувати Вас про наявність в асортименті продукції ПрАТ «Ліктрави» фіточаїв «Гіпертофітол» та «Гіпертофітол плюс». «Фіточай «Гіпертофітол», до складу якого входять астрагалу шерстистоквіткового трава, звіробою трава, м’яти перцевої листя, меліси трава, календули квітки, хмелю супліддя, чебрецю трава, рекомендується з метою поліпшення функціонального стану серцево-судинної та нервової системи, нормалізації підвищеного артеріального тиску. «Гіпертофітол плюс» містить глоду листя і квіти, конюшини лугової траву, липи квіти, лопуха корінь, берези листя, астрагала шерстистоквіткового траву, м’яти перцевої листя;рекомендується з метою поліпшення функціонального стану серцево-судинної системи, нормалізації підвищеного артеріального тиску; зменшує рівень нервового напруження; сприяє зниженню рівня холестерину та запобігає розвитку атеросклерозу.
Категорія: Фітоцистол, Гіпертофітол плюс, Гіпертофітол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.