Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

05.07.19, Наталя

Доброго дня! Мене турбує підвищена кислотність шлунку. Супутні: дискінезія жовчного (осад, густа жовч), тільки пролікувала нефрит - хроніки ще не маю. Чи є у вас готовий збір для проблем шлунку, чи, можливо, порекомендуєте трави, з яких його можна приготовити?

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше
Доброго дня! При підвищеній кислотності в періоди загострення і для запобігання рецидивам використовують рослини, що знижують продукцію соляної кислоти (квітки ромашки, листя м’яти, кореневища лепехи, корені солодки, плоди фенхелю, кмину, деревію, трава сухоцвіту), володіють обволікаючою дією (ісландський мох, листя підбілу, насіння льону, корені і трава алтеї, трава мальви лісової). Збір «ФІТОГАСТРОЛ» виробництва «Ліктрави», до складу якого входять ромашки квітки, м̕яти перцевої листя, кропу пахучого плоди, лепехи кореневища, солодки корені, застосовують у комплексній терапії захворювань травного тракту (гастрит, функціональна диспепсія, синдром подразненого кишечнику). Даний препарат чинить спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну, обволікаючу, вітрогінну дію, нормалізує секрецію шлункових залоз. На особливу увагу у Вашому випадку також заслуговує лікувальний збір «ФІТОГЕПАТОЛ» , важливими видами терапевтичної активності якого є жовчогінна, гепатопротекторна, протизапальна, протимікробна, спазмолітична та репаративна. До складу даного збору входять квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, трава деревію, квітки пижма. Медичне застосування лікарського засобу «ФІТОГЕПАТОЛ» рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура (хронічного некалькульозного холециститу, холангіту, дискінезій жовчновивідних шляхів). У гастроентерології квітки ромашки, яка входить до складу описаних вище зборів «ФІТОГАСТРОЛ» і «ФІТОГЕПАТОЛ» – майже універсальний засіб: при гастритах та виразковій хворобі у всіх випадках (часто в сумішах, але нерідко і самостійно), ентероколітах, кишкових кольках, метеоризмі (у т.ч. пов’язаних з дисфункцією підшлункової залози), хронічних панкреатитах, холециститах, холангітах, гепатитах, дискінезіях жовчних шляхів за будь-яким типом (як жовчогінний, спазмолітичний та протизапальний засіб – часто у сумішах), при закрепах та проносах як регулятор перистальтики. Ромашка посилює функції багатьох травних залоз, не підвищуючи кислотності шлункового соку; вважається найбезпечнішим засобом при болю в животі нез’ясованої етіології, метеоризмі, здутті. При спастичних явищах у травному тракті та гепатобіліарній системі м’ята, інший важливий компонент фіточаїв «ФІТОГАСТРОЛ» і «ФІТОГЕПАТОЛ», заслужено вважається одним із засобів «швидкої допомоги». Незамінна м’ята перцева при дискінезіях жовчовивідних шляхів, оскільки знімає спазм сфінктера Одді будь-якої етіології. Окрім нього, м’ята діє й на всі інші сфінктери гепатобіліарної системи спазмолітично та антиспастично, а також розслаблює печінкові і жовчні протоки, одночасно стимулюючи жовчний міхур.
Категорія: М'яти перцевої листя, Ромашки квітки, Фітогастрол, Фітогепатол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.