Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

27.06.19, Маргарита

Збір яких трав ви порекомендуєте при пневмонії?

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше

Лікарський засіб у формі збору «ФІТОБРОНХОЛ», що містить багна звичайного пагони, ромашки квітки, календули квітки, фіалки траву, солодки корені, м’яти перцевої листя, рекомендовано у комплексній терапії запальних захворювань дихальних шляхів, пов’язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу. Біологічно активні речовини збору чинять відхаркувальну, протизапальну, обволікаючу дію (захист слизових), посилюють функціональну активність епітелію дихальних шляхів, сприяють розрідженню і відходженню мокротиння, пом’якшують та зменшують кашель.

Сировина багна звичайного, що входить до складу збору «ФІТОБРОНХОЛ», використовується як відхаркувальний, спазмолітичний, потогінний та антимікробний засіб, має сечогінну дію; її зазвичай призначають внутрішньо у вигляді настою при пневмонії, гострих і хронічних бронхітах, трахеїтах, ларингітах, коклюші, туберкульозі легень, бронхіальній астмі. Наявний клінічний досвід застосування багна в комплексному лікуванні бронхіальної астми та бронхопневмонії.

При багатьох запальних процесах квіти ромашки, інший компонент збору «ФІТОБРОНХОЛ», застосовують як неспецифічний протизапальний, протимікробний і дезінтоксикаційний засіб (застудні захворювання, у зборах – при пневмоніях, бронхітах, ангінах). Застосування ромашки ефективне при захворюваннях верхніх дихальних щляхів, особливо при наявності спазмів. Траву фіалки, яка також входить до складу «ФІТОБРОНХОЛу», у формі настою здебільшого призначають як відхаркувальний і засіб, що пом'якшує кашель, при гострих респіраторних захворюваннях, хронічних бронхітах і бронхопневмоніях, кашлюку.

Протипоказанням до вживання збору «ФІТОБРОНХОЛ» є підвищена чутливість до компонентів препарату; у період вагітності або годування груддю його не рекомендується застосовувати без погодження з лікарем, у зв’язку з відсутністю достатніх даних клінічних досліджень. Препарат застосовують дітям віком від 3 років.

Категорія: Фітобронхол.
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.