Надіслати

Запитання, на які вже є відповіді

11.05.19, Ангелина

Доброго дня! ви як лікар хочу у вас запитати: я рік як не вживаю перші страви їм тільки другі страви і дуже болить шлунок.як їм картоплю або соус то маю понос вздуття живота маю печію шлунка і жирне підходить до горла.підскажіть що можна попринимати щоб стало краще.буду дуже вдячна завідповідь

Експерт
Роман Лисюк
Посада
Асистент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
Дізнатися більше
Доброго дня! Лікарський засіб «Фітогастрол» виробництва ПрАТ «Ліктрави» чинить спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну, обволікаючу (захист слизових оболонок), вітрогінну дію, нормалізує секрецію шлункових залоз. До складу збору входять ромашки квітки, м̕яти перцевої листя, кропу пахучого плоди, лепехи кореневища, солодки корені; його рекомендовано для медичного застосування у комплексній терапії захворювань травного тракту при гастриті, функціональній диспепсії, синдромі подразненої кишки. Квітки ромашки у складі збору «Фітогастрол» посилюють функції багатьох травних залоз, не підвищуючи кислотності шлункового соку; вважаються найбезпечнішим засобом при болю в животі нез’ясованої етіології, метеоризмі, здутті. Листя м’яти перцевої виявляє знеболювальний, протизапальний, антимікробний, жовчогінний, спазмолітичний і вітрогінний ефект. Плоди кропу запашного - шлунковий засіб при різних формах захворювань, що супроводжуються кольками, судомами кишок, диспепсією, зокрема при метеоризмі та гастриті, завдяки спазмолітичній і вітрогінній дії. Корені солодки зменшують загальну інтоксикацію та стан запальних процесів (зокрема у підшлунковій залозі), стимулюють перистальтику кишок. Кореневища лепехи, інший важливий компонент збору «Фітогастрол», забезпечують ефективне позбавлення від печії. Важливими видами терапевтичної активності лікувального збору «ФІТОГЕПАТОЛ» виробництва ПрАТ «Ліктрави» є жовчогінна, гепатопротекторна, протизапальна, протимікробна, спазмолітична та репаративна. До його складу входять квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, трава деревію, квітки пижма. Медичне застосування лікарського засобу «ФІТОГЕПАТОЛ» рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура (хронічного некалькульозного холециститу, холангіту, дискінезій жовчновивідних шляхів). Квітки календули, квітки пижма та трава деревію у складі збору «ФІТОГЕПАТОЛ» зумовлюють холекінетичні (сприяють виділенню жовчі у кишечник), протизапальні, детоксикаційні, спазмолітичні та протимікробні властивості. Слід чергувати використання зборів для запобігання виникнення побічної дії, передозування та інших небажаних наслідків, оскільки призначення одного засобу тривалістю понад 3-4 тижні небажане. Повторні курси для кожного із зборів варто проводити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.
Категорія: Фітогастрол, Фітогепатол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.