Запитати експерта

Запитання про продукт

22.03.17, Володимир

Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка лікарська трава або збір вашої продукціі від атеросклерозу. Дякую

Відповідь експерта Лисюка Романа Миколайовича

Фітотерапія атеросклерозу на фоні ожиріння повинна бути направлена на пригнічення апетиту, стимуляцію обміну речовин, зниження рівня ліпідів у сироватці крові, боротьбу з ускладненнями. Для стимуляції обмінних процесів застосовуються ЛР, що володіють сечогінним, жовчогінним, послаблюючим, потогінним ефектом. Застосовуються і рослини, що безпосередньо впливають на ліпідний обмін. ПрАТ «Ліктрави» випускає широкий спектр лікарської рослинної сировини, застосування якої буде корисним у комплексній терапії. В якості рослин, що пригнічують апетит, використовуються ламінарії слані і стовпчики з приймочками кукурудзи. Для стимуляції обмінних процесів застосовують лікарські рослини: - стимулятори травлення: траву деревію, золототисячника, полину гіркого; - з жовчогінною дією: стовпчики з приймочками кукурудзи, траву чебрецю звичайного; - потогінної дії (для кращого виведення продуктів метаболізму): квіти липи, квіти бузини чорної; - з послаблюючою дією: кору крушини ламкої, листя сени; - вітрогінної і спазмолітичної активності: плоди фенхелю, кмину. Для покращення ліпідного обміну застосовують корені цикорію, кореневища і корені оману. Добавка дієтична Фіточай «Грація» виробництва ПрАТ «Ліктрави», що містить суданської троянди пелюстки та сени листя, рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело антраглікозидів, вітамінів (С, РР, Р), органічних кислот, флавоноїдів, полісахаридів, амінокислот, макро- та мікроелементів з метою схуднення для осіб з помірно надлишковою масою тіла та виведення з організму екзо- та ендогенних токсичних речовин. Добавка дієтична Фіточай «Грація плюс» , до складу якої входять суданської троянди пелюстки, сени листя, крушини кора та бузини чорної квітки, рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело антраглікозидів, вітамінів (С, РР, Р), органічних кислот, флавоноїдів, полісахаридів, ефірної олії, амінокислот, макро- та мікроелементів для осіб, які контролюють масу тіла. Комплекс біологічно активних речовин фіточаїв «Грація» та «Грація плюс» позитивно впливає на жовчовидільну та антитоксичну функції печінки, покращує травлення, посилює моторну функцію товстого кишечника; має загальнозміцнюючі, адаптогенні, послаблюючі властивості. У комплексній терапії атеросклерозу надзвичайно важлива роль належить також наступним найменуванням сировини, що випускається ПрАТ «Ліктрави»: ГОРОБИНИ ЧОРНОПЛІДНОЇ ПЛОДАМ, фіточаю ГІПЕРТОФІТОЛ ПЛЮС (сприяє зниженню рівня холестерину та запобігає розвитку атеросклерозу), ЯКІРЦЯМ СЛАНКИМ (запобігають розвитку атеросклерозу).

Категорія: Бузини чорної квітки, Горобини чорноплідної плоди, Деревію трава, Золототисячника трава, Кмину плоди, Крушини кора, Кукурудзи стовпчики з приймочками, Ламінарії слані (морська капуста), Липи квітки, Оману кореневища і корені, Полину гіркого трава, Сени листя, Фенхелю плоди, Чебрецю трава, Цикорій, Грація, Грація плюс, Гіпертофітол плюс, Якірці сланкі
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.