Запитати експерта

Запитання про продукт

21.03.17, Іванна

Добрий вечір!!!Ми в домашніх умовах провели очищення кишечника ,потім очищення від гельмінтів і очищення печінки.В мене питання скажіть будь-ласка як можна почистити холостерин і кров вдома якими травами а можливо і препаратами.За відповідь дякую .Нам по 30років.

Відповідь експерта Лисюка Романа Миколайовича

Подаємо дані щодо лікарської рослинної сировини, наявної в асортименті ПрАТ «Ліктрави», які будуть корисними у Вашому випадку: - ЗБІР «ГІПЕРТОФІТОЛ ПЛЮС», що містить глоду листя і квіти, конюшини лугової траву, липи квіти, лопуха корінь, берези листя, астрагала шерстистоквіткового траву, м’яти перцевої листя, сприяє зниженню рівня холестерину та запобігає розвитку атеросклерозу. - ГЛОДУ ЛИСТЯ І КВІТКИ сприяють зниженню рівня холестерину в крові. - ГОРОБИНИ ЧОРНОПЛІДНОЇ ПЛОДИ рекомендовані у комплексній терапії при гіпо- і авітамінозах, початкових стадіях атеросклерозу. - НАСІННЯ ЛЬОНУ зменшує кількість холестерину. - ЗБІР «САДІФІТ», до складу якого входять топінамбура бульби, стевії листя, чорниці пагони, квасолі стулки плодів, чай зелений, м ’яти перцевої листя, регулює функцію шлунково - кишкового тракту, стимулює активність підшлункової залози, нормалізує обмінні процеси, знижує рівень холестерину у крові. - СТЕВІЯ сприяє зниженню вмісту холестерину, покращує функцію шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози. - ЯГОДИ ГОДЖИ сприяють поліпшенню метаболізму, стимуляції моторно-секреторної функції кишечника, нормалізації рівня холестерину та цукру в крові, виведенню з організму токсичних речовин.

Категорія: Глоду листя і квітки, Горобини чорноплідної плоди, Льону насіння, Садіфіт, Стевія, Гіпертофітол плюс, Ягоди Годжи
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.