Запитати експерта

Запитання про продукт

21.03.17, ольга

здравствуйте! у ребенка 12 лет поставили диагноз(неязвенная диспепсия.дисфункция желчного пузыря по гипотоническому типу.функциональные панкреатич.нарушения).какой сбор трав посоветуете?подходящий ребенку по диагнозу.благодарю!

Відповідь експерта Лисюка Романа Миколайовича

Медичне застосування лікарського засобу у формі збору «ФІТОГЕПАТОЛ» виробництва ПрАТ «Ліктрави», який містить у своєму складі квітки ромашки, листя м'яти перцевої, квітки календули, траву деревію, квітки пижма, рекомендовано у комплексній терапії захворювань печінки та жовчного міхура. Жовчогінна дія квіток ромашки нерізко виражена, м’яка, не супроводжується побічними ефектами та протипоказами. Як жовчогінний, спазмолітичний і протизапальний засіб квітки ромашки (часто у сумішах) застосовують при хронічних панкреатитах, холангітах, гепатитах, дискінезіях жовчних шляхів за будь-яким типом. Листя м’яти перцевої відоме як активний жовчогінний та спазмолітичний засіб. Експериментально підтверджено жовчогінну й холеретичну дію м’яти та її ефірної олії. З терапевтичної точки зору варто зауважити, що м’ята виводиться організмом зі жовчю, завдяки чому виявляє антисептичну дію на жовч та жовчні протоки. Трава деревію виявляє протизапальну, детоксикаційну й холекінетичну активність; має позитивний вплив на функцію печінки та жовчовивідних шляхів. Гіркоти деревію стимулюють травні залози усього травного каналу. Квітки пижма звичайного чинять жовчогінну (флавоноїди, гіркоти), протимікробну й спазмолітичну (ефірна олія, флавоноїди) дію. ЛРС посилює секрецію жовчі (холекінетик), знижуючи вміст слизу; тонізує мускулатуру шлунково-кишкового тракту, посилюючи у ньому секрецію. Квітки календули відомі своїми протизапальними, детоксикаційними, спазмолітичними та протимікробними властивостями; належать до сильних жовчогінних засобів. При захворюваннях жовчновивідних шляхів, особливо пов’язаних з гіпотонічними станами, квітки календули нерідко призначають у чистому вигляді.

Категорія: Календули квітки, Деревію трава, М'яти перцевої листя, Пижма квітки, Ромашки квітки, Фітогепатол
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.