Запитати експерта

Запитання про продукт

27.02.17, Тетяна

Доброго дня! Я п'ю чай з меліси Ліктрави. Колись пила сухе листя меліси домашню. Чому у вашій мелісі нема характерного їй запаху,хоча б трішечки? Дайте будь-ласка відповідь. Дякую.

Відповідь експерта Лисюка Романа Миколайовича

Трава меліси, що переробляється ПрАТ «Ліктрави», повністю відповідає вимогам, що ставляться до неї нормативними документами (Державна Фармакопея України та ін.): ботанічна ідентичність (макро- і мікроскопічні ознаки), органолептичні характеристики (запах), а також хімічний склад (тонкошарова хроматографія) і кількісний вміст основних діючих речовин (рідинна хроматографія). Найчастіше мелісу лікарську можна сплутати з дуже подібними за зовнішніми ознаками та запахом рослинами: котовником лимонним (котячою м’ятою справжньою) та мелісою турецькою (змієголовником молдавським), які в Україні вирощують як лікарські, ефіроолійні та пряноароматичні рослини, а також із шандрою звичайною. Для меліси характерний запах – лимонний; шандра пахне не лимоном, а яблуками; котяча м’ята справжня має пекучий смак і приємний лимонний аромат з відтінками запахів герані і м’яти; при практично однаковому запаху із змієголовником молдавським, аромат останнього сильніший. Мелісу лікарську підприємство закуповує у двох вітчизняних підприємств (Хмельниччина та Дніпропетровська область), які спеціалізуються на вирощуванні даної лікарської рослини.

Категорія: Меліси трава
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.