Запитання, на які вже є відповіді
Что посоветуете при панической атаке принимать??
Серед психічних симптомів розвитку неврозів зокрема наявні переживання тривоги, страхів, панічних атак. Депресії і панічні атаки є однією з причин безсоння.
Серед переваг комплексних рослинних препаратів, зокрема зборів, є добра сумісність з іншими лікарськими засобами, можливість застосування з метою як профілактики, так і лікування, стійка та м’яка терапевтична дія при значній ефективності, широкий спектр терапевтичної дії; гармонізований вплив на всі органи і системи організму; низька токсичність та мінімальна кількість побічних ефектів; передбачено можливість приготування в домашніх умовах.
На особливу увагу заслуговує лікарський засіб «Фітоседан» у формі збору виробництва ПрАТ «Ліктрави» – снодійний та седативний препарат, до складу якого входять пустирника трава, материнки трава, чабрецю трава, валеріани кореневища з коренями, буркуну трава. «Фітоседан» чинить седативну (заспокійливу), спазмолітичну дію та показаний до застосування при підвищеному нервовому збудженні, порушенні сну (безсонні), нейроциркуляторній дистонії за гіпертонічним типом, спазмі травного тракту.
Валеріана у складі збору «Фітоседан» забезпечує зменшення прояви збудливості центральної нервової системи, безсоння, посилення дії снотворних засобів при неврозах серцево-судинної системи, нервовому порушенні, істерії, хронічних порушеннях коронарного кровообігу, при гіпертонічній хворобі 1-го ступеня, серцебиттях, пароксизмальній тахікардії, пов'язаній з невротичним станом. Пустирника (собачої кропиви) трава, інший важливий компонент збору «Фітоседан», має виражені седативні, спазмолітичні і гіпотензивні властивості, уповільнює серцевий ритм, підвищує силу серцевих скорочень. Вживання пустирника рекомендовано у складі комплексної терапії при неврозах та неврозоподібних станах; надмірній нервовій збудливості; артеріальній гіпертензії легкого ступеня. Настої материнки звичайної застосовують як седативний засіб при безсонні і нервових розладах; настої буркуну знижують збудливість і тонус, а трава чебрецю, яка також входить до збору «Фітоседан», виявляє зокрема спазмолітину і гіпотензивну дію.
Протипоказами до застосування «Фітоседану» є лише підвищена чутливість до компонентів препарату, період вагітності або годування груддю. Препарат не призначають водіям та особам, які працюють з механізмами та пристроями, що потребують швидкості психомоторних реакцій.
Для забезпечення оптимальної дії фітозасобу доцільно проводити щонайменше тритижневі курси приймання. Повторні курси варто проходити 1-2 рази на рік упродовж кількох років.
Комплексна дія лікарського засобу «Фітоседан» не тільки дозволяє вирішити невротичні проблеми, а і запобігає та усуває вегетативно-соматичні порушення, які виникають на фоні розладу нервової системи, сприяє нормалізації діяльності серця, функції травної системи.