Фармаконагляд для медичного/фармацевтичного працівника

Шановні відвідувачі сайту ПрАТ «ЛІКТРАВИ»!

Вітаємо вас на сторінці, присвяченій фармаконагляду. Ця сторінка створена з метою моніторингу ефективності та безпеки лікарських засобів нашого виробництва відповідно до національних стандартів та міжнародних вимог.

Фармакологічний нагляд (фармаконагляд) — вид діяльності, пов'язаний із збором, визначенням, оцінкою, вивченням та запобіганням виникненню побічних реакцій чи проблем, пов'язаних із застосуванням лікарських засобів.

Побічна реакція (ПР) — будь-яка небажана негативна реакція, яка виникає при застосуванні лікарських засобів.

Відсутність ефективності лікарського засобу (ВЕ) — відсутність сприятливої лікувальної або профілактичної дії лікарського засобу на перебіг і тривалість захворювання відповідно до показань, зазначених в інструкції для медичного застосування.

Підозрюваний лікарський засіб (ПЛЗ) – лікарський засіб, при призначенні якого існує причинно-наслідковий зв'язок між клінічними проявами будь-якої побічної реакції та/або відсутністю ефективності лікарського засобу та його медичним застосуванням.

Якщо ви дізналися про випадок побічної реакції або про відсутність ефективності лікарських засобів нашого виробництва, пропонуємо заповнити карту-повідомлення, форма якої наведена за наступними посиланнями:

Карта-повідомлення
від пацієнта
Заповнити
I. Інформація про пацієнта

II. Інформація про підозрюваний лікарський засіб (див. упаковку)

III. Інформація про призначення підозрюваного лікарського засобу

Поля, позначені зірочкою, обов'язкові для заповнення.

Карта-повідомлення
від медичного/фармацевтичного працівника
Заповнити
Згорнути

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.